Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. ZENTAURON®
  4. ZENTAURON TANGO LANYARD BEZPEČNOSTNÁ ŠNÚRA

ZENTAURON TANGO LANYARD BEZPEČNOSTNÁ ŠNÚRA

  • Novinka

ZENTAURON TANGO LANYARD BEZPEČNOSTNÁ ŠNÚRA

Táto bezpečnostná šnúra s karabínou Tango je navrhnutá pre osobnú bezpečnosť. Tango Lanyard je možné použiť v najrôznejších upevňovacích bodoch, naprí... celý popis
Dostupnosť
Predobjednávka
103,84 €
86,53 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:BP-115780-159
Váha:190g
Výrobca:ZENTAURON
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Táto bezpečnostná šnúra s karabínou Tango je navrhnutá pre osobnú bezpečnosť. Tango Lanyard je možné použiť v najrôznejších upevňovacích bodoch, napríklad na vrtuľníkoch, lodiach alebo v budovách a tam, kde je pripevnená ochrana proti pádu alebo ochrana proti pádu. Táto bezpečnostná šnúra je pripevnená k riggerovým pásom alebo podobným spôsobom pomocou slučky na konci šnúry. 

Karabína ponúka vysokú úroveň bezpečnosti, pretože má blokovacie zariadenie podľa EN 362, ktoré zabraňuje nechcenému otvoreniu. Poistka sa deaktivuje tlakom a karabínu je možné vybrať alebo premiestniť. Karabína má medzné zaťaženie 33 kN podľa EN362-04 a je navrhnutá a certifikovaná podľa DIN EN 12275 K pre obsluhu jednou rukou (CE a UIAA).  
Stredná časť sa skladá z elastického jadra a hadicového pásu.V normálnom stave má šnúrka dĺžku asi 55 cm (remienok) a po natiahnutí siaha do dĺžky asi 75 cm. Pútka na oboch koncoch majú 9 pruhov. Rúrkový popruh je navrhnutý podľa normy Milspec - Mil-W-5625K a je vyrobený v Nemecku s maximálnym zaťažením v ťahu 2 000 kg. Pútko na konci šnúrky Tango sa používa na pripevnenie k telu. existujúcich nosných systémov. 
 
Hmotnosť: 190 g

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk