Facebook
 1. Úvod
 2. ZNAČKY
 3. SICH®
 4. TAKTICKÉ ŠKRTIDLO SICH TURNIKET

TAKTICKÉ ŠKRTIDLO SICH TURNIKET

TAKTICKÉ ŠKRTIDLO SICH TURNIKET

Keď sa v roku 2014 začala vyostrovať situácia na Ukrajine v donbaskej vojne (ako je konflikt nazývaný), obyvatelia vedeli, že je zle. Je to práve čas ... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
35,69 €
29,74 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:BP-116133-159
Váha:105g
Šírka:4cm
Výrobca:SICH
Dĺžka:93cm
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Keď sa v roku 2014 začala vyostrovať situácia na Ukrajine v donbaskej vojne (ako je konflikt nazývaný), obyvatelia vedeli, že je zle. Je to práve čas najväčšej núdze, kedy dochádza aj k tomu dobrému. V tomto roku bola tiež založená spoločnosť SICH ™. Názov vyplýva z ukrajinského symbolu pre silu .

Turniket je používaný na blokovanie alebo zastavenie prietoku krvi v žilách a tepnách. Torniquet je vhodný pre dospelých, deti a zvieratá.

Označenie SICH Tourniquet je skratkou Strengthened Individual Combat Hybrid Tourniquet a znamená spevnené individuálne bojové škrtidlo.

Škrtidlo je ľahké, avšak pevné a odolné, je výsledkom série testov vykonaných za extrémnych podmienok. Ľahko sa aplikuje, možno ho ovládať aj jednou rukou, čo je ideálne pri zranení paže, keď škrtidlo používame sami na sebe. Škrtidlo vytvára tlak po celom obvode končatiny a prináša tak rýchle a efektívne zastavenie krvácania. Špeciálna patentovaná forma trojuholníka umožňuje rýchlo a bezpečne upevniť sťahovací tyč aj voľný koniec pásku. Mäkký povrch integrovanej pracky platforma so zabudovaným patentovaným teleskopickým mechanizmom zabraňujú prílišnému tlaku na miesto aplikácie a možnému poraneniu mäkkých tkanív. Špeciálna patentovaná technológia zaisťuje mimoriadne silné priľnutie pásku.

Detaily :

 • Ľahké, robustné duralové tvarovky vydržia extrémne zaťaženie
 • Mäkký povlak a integrovaná pracka s patentovaným teleskopickým mechanizmom zabraňujú zovretiu mäkkých tkanív a ich atrofii
 • Patentovaný „upevňovací trojuholník“ umožňuje rýchle a bezpečné zafixovanie konca tyče a lana
 • Optimálna veľkosť bola stanovená mnohými testami v extrémnych podmienkach
 • Maximálna plocha a rozdelenie sily v porovnaní s ostatnými turniketmi Špeciálny šedý povlak umožňuje značenie akýmkoľvek ostrým predmetom (nábojnica, klinec atď.)
 • Obzvlášť silná priľnavosť pásky a jej bezpečná a efektívna prevádzka za každých podmienok, mokrá, zasnežená, znečistená, v mraze a teple
 • Max. Priemer viazanej časti tela pre dospelých: 30 cm
 • Max. Priemer časti tela, ktorá sa má uviazať u detí: 3 cm

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk