Facebook
  1. Úvod
  2. NAŠA MISIA
PRODUKTOVÝ HIT TÝŽDŇA
Zobraziť všetky
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk

Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Žijeme vo svete v ktorom ľudia majú bližšie k papučovému komfortu a seriálom, čo je na jednej strane veľmi príjemný relax, no na druhej strane uberá určitú časť rozhľadu, zručností a skúseností, ktoré v prípade krízovej situácie budeme všetci viac alebo menej potrebovať. Nie je možné ( a nikdy ani nebolo ) spoliehať sa na to, že v prípade veľkej krízovej udalosti príde práve tebe pomôcť armáda, polícia, sused alebo ktokoľvek iný. Preto je dobré ovládať aspoň základy, mať minimálne vybavenie a prax s jeho užívaním. O  jednotlivých rozsahoch, dopadoch a hlavne reakciách v krízových scenároch existuje rada fundovanej literatúry a obsahu, ktorý si vieš postupne naštudovať. Začať môžeš napríklad v PRÍRUČKE CIVILNEJ OCHRANY SR.

Naša misia je priniesť ti okrem funkčných a značkových produktov určených na zvládnutie krízových situácií aj náš pohľad, skúsenosti a subjektívne rady ako si poradiť. Veľmi dobre vieme, že jediné bezpečie pre teba a tvoju rodinu je to o ktoré sa postaráš sám a to na základe svojej vôle rozvíjať sa, vedomostí, finančného zdravia atď. Cieľom činnosti YLANG TACTICOM C.S.S.C  je motivovať ťa vstať od seriálu a začať sa pripravovať po stránke obsahu ako aj po stránke vybavenia.

Čo je C.S.S.C. ? 

CIVILIAN SURVIVAL SUPPORT CARE znamená v preklade STAROSTLIVOSŤ O PODPORU CIVILNÉHO PREŽITIA. Predmetný koncept myslenia a konania sa osvedčil v životoch ľudí, ktorí sa podieľajú na tejto obchodno-vzdelávacej činnosti.

Náš cieľ a smerovanie nie je totožné s osudom našich kolegov v segmente "military shopov" ( aj keď v určitých bodoch sa prelína ) preto obecne radšej pracujeme po tichu čím dlhšie to ide. Z tohoto titulu ako aj  na rozsah celej problematiky, legislatívne obmedzenia, geopolitickú situáciu a iné faktory je možné, že tanky skladom tak skoro mať  nebudeme :) no nevešaj hlavu. Určite u nás nájdeš čo hľadáš a pokiaľ by si sa nevedel rozhodnúť budeme radi ak nám napíšeš alebo zavoláš. 

Reprezentujeme silné partnerstvá na základe, ktorých môžeme raziť cestu kvality nie len po produktovej línii, ale hlavne v oblasti starostlivosti o podporu civilného prežitia.

 

Prežitiu zdar !

 

Greyman 

YLANG TACTICOM C.S.S.C.

 

  

 

Novinky z nášho blogu

ROZHOVOR S AIRSOFŤÁČKOU :)
20.05.2021 ROZHOVORY
ROZHOVOR S AIRSOFŤÁČKOU :)
Dnes Vám prinášame rozhovor s 26 ročnou Airsofťáčkou Ivik_kivik o ktorej u nás ešte budete počuť a veru, máte sa na čo tešiť. :) čítať celé
ROZHOVOR S MILOVNÍKOM NOŽOV A SURVIVAL & PREPPINGU
06.05.2021 ROZHOVORY
ROZHOVOR S MILOVNÍKOM NOŽOV A SURVIVAL & PREPPINGU
Dnes Vám prinášame rozhovor s jedným z našich stálych zákazníkov, ktorý je veľký milovník Survival & Preppingu a hlavne milovník nožov. čítať celé
ZHOTOVENIE VIDEOZÁZNAMU VEREJNÉHO ČINITEĽA V SLUŽBE
09.04.2021 LEGAL KIT
ZHOTOVENIE VIDEOZÁZNAMU VEREJNÉHO ČINITEĽA V SLUŽBE
Zhotovenie videozáznamu verejného činiteľa počas výkonu služby alebo počas vstupu do tvojich práv je tvoje právo. Avšak pozor, ber do úvahy aj... čítať celé
ROZHOVOR S MLADOU PREPPERKOU
08.04.2021 ROZHOVORY
ROZHOVOR S MLADOU PREPPERKOU
Sme veľmi radi, že máme možnosť priniesť Vám novú sekciu do nášho blogu, ktorá sa sústredí na rozhovory s laickou verejnosťou vo veci preppingu a prež... čítať celé
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk