Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. SPECNA ARMS®
  4. SPECNA ARMS RRA SA-E07 EDGE™ CHAOS GREY

SPECNA ARMS RRA SA-E07 EDGE™ CHAOS GREY

SPECNA ARMS RRA SA-E07 EDGE™ CHAOS GREY

Replika karabíny RRA SA-E07 EDGE ™ EDGE ™ je línia replík od spoločnosti Specna Arms, ktorá kombinuje množstvo riešení a technológií, ktoré je ťažké n... celý popis
Dostupnosť
Informácia o produkte
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:SPE-01-026713-228
EAN kód:5902543284587
Farba:Sivá
Výrobca:SPECNA ARMS
Batéria je súčasťou balenia:Nie
Hop up:Áno
Dĺžka vnútornej hlavne [mm]:270
Dĺžka [mm]:690-775
Kapacita zásobníka [ks]:125
Typ zásobníka:Mid-Cap
Systém rýchlej výmeny pružiny:Áno
Typ paľby:Single, auto
Rýchlosť [FPS]:~ 370 / ~ 300
Hmotnosť [g]:2520
Typ valcového závitu:14 mm
Blowback:Nie
Priemer ložísk v GB [mm]:8
Vyrobený z:plast + kov
MOSFET:Áno
Verzia prevodovky:v2
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Replika karabíny RRA SA-E07 EDGE ™

EDGE ™ je línia replík od spoločnosti Specna Arms, ktorá kombinuje množstvo riešení a technológií, ktoré je ťažké nájsť v iných replikách na trhu. Jedná sa o sériu, ktorá kladie dôraz na veľmi dobré remeselné spracovanie zovňajšku, riešenia ktoré zlepšujú univerzálnosť repliky, predlžujú jej životnosť, zjednodušujú diagnostiku porúch a uľahčujú možnosť vyladenia výkonu.

Hneď po vybalení získate repliku, ktorá nevyžaduje žiadne úpravy, avšak v prípade potreby budú veľmi jednoduché. 

Replika obsahuje kompletné licenčné označenie výrobcu strelných zbraní - Rock River Arms. Je to výrobca súčiastok a príslušenstva pre strelné zbrane, ale predovšetkým výrobca vysoko kvalitných karabín AR-15. Spoločnosť bola založená v roku 1996 bratmi Larsonovými v spolupráci s Les Baer a sídli v Colone v štáte Illinois. Dnes RRA dodáva na základe kontraktu karabíny AR-15 protidrogovej agentúre DEA, FBI alebo US Marshals.

Každý prvok repliky bol vyrobený a opatrený maximálnou starostlivosťou o každý detail. Telo má navyše povrchovú úpravu Nano Coating, ktorá zabraňuje poškriabaniu. Telo tiež nesie hlboko gravírované značky Rock River Arms, ako aj individuálne sériové číslo ďalej overené dodatočným hologramom. Medzi detaily, ktoré si zaslúžia pozornosť, patrí aj pištoľová rukoväť QD, ktorá poskytuje ľahký a rýchly prístup k motoru bez potreby použitia nástrojov, ako aj obojstranný taktický otočný popruh.

Replika karabíny SA-E07 je vybavená chráničom v montážnom systéme KEYMOD mm, ktorý slúži ako úchyt na rôzne taktické doplnky: baterky, gripy, laserové zameriavače a optické zameriavače. Sada obsahuje 3 montážne lišty. Dlhá horná lišta je vybavená výklopnými mieridlami. Hlaveň je vybavená vlastným úsťovým zariadením na 14 mm CCW závite. 

Karabína je vybavená výrobcom montovaným modulom MOSFET X-ASR od poľskej GATE.  Jedná sa o bezprecedentnú spoluprácu medzi poľským výrobcom a továrňou známou svojimi airsoftovými replikami. Najkvalitnejší MOSFET X-ASR sa stará o bezpečnosť replikových komponentov, zlepšuje spúšťaciu reakciu a predlžuje životnosť elektroniky a batérie. Umožní tiež diagnostiku základných porúch vnútri repliky vďaka integrovaným stavovým diódam. 

Replika je vybavená vnútornou presnou hlavňou s priemerom 6,03 mm, ktorá poskytuje vysokú presnosť a opakovateľnosť vystrelených striel. Hlaveň pracuje v tandeme s novým typom rotačnej komory Hop-Up, ktorá umožňuje veľmi presné a stabilné nastavenie BB rotácie. 

Replika je vybavená systémom rýchlej výmeny pružiny ESA ™. Vďaka tomuto systému je možné rýchlo prispôsobiť výkon repliky podmienkam očakávaným na hracej ploche bez nutnosti prístupu do dielne alebo k súboru špeciálnych nástrojov - všetko, čo je potrebné, je odstrániť pažbu posuňte, aby ste získali prístup k pružine, aby ju bolo možné demontovať bez nutnosti vytiahnutia alebo demontáže prevodovky. 

Výhody systému ESA ™ je ťažké preceňovať. Na základe súčasných interných predpisov v rôznych skupinách systém zaručuje používateľovi rozmanité možnosti a dostatok slobody. Systém ESA ™ umožňuje  s minimálnym časom výmenu hlavnej pružiny, teda prispôsobiť úsťovú rýchlosť smerom k oblasti hry tak, aby bol zaručený ideálny kompromis medzi účinnosťou streľby a bezpečnosťou pre samotného používateľa, ako aj ostatných účastníkov. Vo vnútri skrinky je spolu s replikou ďalšia hlavná pružina M90, ktorá je vynikajúca pre vnútorné operácie.

Srdce repliky tvorí prevodovka ORION založená na zosilnenom ráme a vybavená funkciou hlavného odpruženia. Replika obsahuje množstvo kvalitných dielov ihneď po vybalení, čo ju robí charakteristickou svojou spoľahlivosťou a pripravenosťou na ďalšie ladenie. Prevodovka ORION je pripravená na spoluprácu s pružinami M140.  Vo vnútri sú prvky ako:

- vystužený polymérový piest s plnou oceľovou čeľusťou
- hliník, vzduchotesne uzavretá tryska
- hliník, dvojitá vzduchom utesnená hlava valca
- hliník, dvojito vzduchom utesnená hlava piestu s ložiskami
- pružinové klzné ložisko namontované
- sada oceľových prevodov
- 8 mm guličkové ložiská

Krabica, okrem repliky, obsahuje dva zásobníky S-MAG Mid-Cap s kapacitou každý 125 BB. S-MAG je exkluzívny časopis o polyméroch navrhnutý spoločnosťou Specna Arms. Pozoruhodná je charakteristická textúra zložená z log Specna Arms. S-MAG umožňuje plynulé podávanie BBs aj pri vysokých ROF.

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Sada obsahuje:

- replika
- 2 x zásobník S-MAG Mid-Cap
- prídavná hlavná pružina M90
- návod na použitie
- certifikát
- diagnostická karta GATE X-ASR
- zvislé uchopenie

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk