Facebook
 1. Úvod
 2. ZNAČKY
 3. SPECNA ARMS®
 4. SPECNA ARMS KARABÍNA SA-E06 EDGE 2.0

SPECNA ARMS KARABÍNA SA-E06 EDGE 2.0

SPECNA ARMS KARABÍNA SA-E06 EDGE 2.0

Séria EDGE 2.0 ™ predstavuje úplne novú kvalitu replík Specna Arms tým, že pridáva nové funkcie a inovácie k štandardu, ktorý už osvedčili hráči airso... celý popis
Dostupnosť
Informácia o produkte
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:SPE-01-030862-295
EAN kód:5902543955951
Farba:Čierna
Výrobca:SPECNA ARMS
Batéria je súčasťou balenia:Nie
Hop up:Áno
Dĺžka vnútornej hlavne [mm]:250
Dĺžka [mm]:645-730
Vyrobená z:plast + kov
Kapacita zásobníka [ks]:125
Typ zásobníka:Mid-Cap
Systém rýchlej výmeny pružiny:Áno
Typ paľby:Single, auto
Rýchlosť [FPS]:~ 360 / ~ 300
Hmotnosť [g]:2425
Typ valcového závitu:14 mm
Blowback:Nie
Priemer ložísk v GB [mm]:8
MOSFET:Áno
Typ napájania:DEANS / T-connect
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Séria EDGE 2.0 ™ predstavuje úplne novú kvalitu replík Specna Arms tým, že pridáva nové funkcie a inovácie k štandardu, ktorý už osvedčili hráči airsoftu. Výsledkom je, že karabíny Specna Arms EDGE 2.0 ™ ponúkajú výnimočnú úroveň kvality a technického pokroku hneď po vybalení z krabice.   

Replika obsahuje kompletné licenčné označenie výrobcu strelných zbraní - Rock River Arms. Je to výrobca súčiastok a príslušenstva pre strelné zbrane, ale predovšetkým výrobca vysoko kvalitných karabín AR-15. 

Každý prvok repliky bol vyrobený a opatrený maximálnou starostlivosťou o každý detail. Telo má navyše povrchovú úpravu Nano Coating, ktorá zabraňuje poškriabaniu. Telo tiež nesie hlboko gravírované značky Rock River Arms, ako aj individuálne sériové číslo ďalej overené dodatočným hologramom. Medzi detaily, ktoré si zaslúžia pozornosť, patrí aj pištoľová rukoväť QD, ktorá poskytuje ľahký a rýchly prístup k motoru bez použitia nástrojov, ako aj obojstranná slučka na pripevnenie taktického popruhu.        

Replika karabíny SA-E05 je vybavená klasickým krátkym predpažbím v montážnom systéme RIS 22 mm, ktoré môže slúžiť ako úchyt pre rôzne taktické doplnky: baterky, gripy, laserové zameriavače a optické zameriavače. Hlaveň je vybavená úsťovým zariadením na 14 mm CCW závite. Horná lišta RIS je vybavená výklopnými mieridlami. 

Replika je vybavená vnútornou presnou hlavňou s priemerom 6,03 mm, ktorá poskytuje vysokú presnosť a opakovateľnosť vystrelených striel s novým typom rotačnej komory Hop-Up .   

Predinštalované  ploché hop  Hopium  umožňuje veľmi presné a stabilné nastavenie BB rotácie.

Replika je vybavená systémom rýchlej výmeny ESA2 ™ . Vďaka tomuto systému je možné rýchlo a rýchlo prispôsobiť výkon repliky podmienkam očakávaným na hracej ploche bez nutnosti prístupu  k špeciálnym nástrojom - všetko, čo je potrebné, je odstrániť pažbu posunutím, aby ste získali prístup k pružine tak, aby ju bolo možné demontovať bez nutnosti vytiahnutia alebo demontáže prevodovky. 

Systém ESA2 ™ umožňuje s minimálnym časom výmenu hlavnej pružiny, čím sa prispôsobí úsťová rýchlosť smerom k oblasti hry tak, aby bol zaručený ideálny kompromis medzi účinnosťou streľby a bezpečnosťou pre používateľa sebe i ostatným účastníkom. Vo vnútri skrinky je spolu s replikou ďalšia hlavná pružina M90, ktorá je vynikajúca pre vnútorné operácie.

Systém ESA2 ™ je zahrnutý v európskom patente s číslom: 007422159-0001

Srdce repliky tvorí prevodovka ORION založená na zosilnenom ráme a vybavená funkciou hlavného odpruženia. Replika obsahuje pole vysoko kvalitných dielov ihneď po vybalení, čo ju robí charakteristickou svojou spoľahlivosťou a pripravenosťou na ďalšie ladenie. Prevodovka ORION je pripravená na spoluprácu s pružinami M140 . 

Vo vnútri sú prvky ako:   

- vystužený polymérový piest s plnou oceľovou čeľusťou
- ľahká, polymérová dvojitá vzduchom utesnená hlava piestu s ložiskami
- hliník, vzduchom utesnená tryska
- hliníková dvojitá vzduchom utesnená hlava valca
- pružinové klzné ložisko
- sada oceľových prevodov
- 8 mm guľkové ložiská

Replika využíva výkonný a efektívny motor s vysokým krútiacim momentom vybavený výkonnými neodýmovými magnetmi. Motor má vinutie 22TPA (Turn Per Arm) a zvládne bez problémov pružiny silnejšie ako tie, ktoré sú súčasťou súpravy.    

Systém ASTER ™ je mladší brat známej jednotky TITAN ™. Táto štvrtá generácia riadiacich systémov AEG bola navrhnutá s ohľadom na väčšinu elektrických replík vybavených prevodovkou V2 a to aj tých, ktoré prechádzajú náročným ladením. ASTER ™ umožňuje dosiahnuť maximálnu životnosť pri zachovaní atraktívnej ceny. Tento systém je charakteristický svojím jedinečne výhodným pomerom ceny a efektívnosti.  

Vďaka ASTER ™ môžete vylepšiť svoju repliku nahradením konektorov pokročilým radičom vybaveným  inovatívnymi optickými senzormi. Spustenie rýchlej reakcie a mnoho ďalších užitočných funkcií vám umožní získať náskok pred protivníkmi na airsoftovom bojisku. Inteligentná poistka chráni akumulátor, motor a ovládač aj pred spätným pripojením akumulátora. Táto funkcia spolu s optickými snímačmi robí z ASTER ™ najodolnejší systém typu drop-in typu na trhu.

ASTER ™ poskytuje nové možnosti:

- ochrana pred reverznou polarizáciou batérie
- inovatívne optické snímače
- 250 nastavení citlivosti spúšte
- schopnosť konfigurovať pomocou repliky spúšte alebo aplikácie GATE Control Station
- integrovaná RGB LED dióda zjednodušujúca programovanie systému
- prémiová funkčnosť za rozumných podmienok cena

Repliky EDGE 2.0 ™ sú vybavené samostatným  spúšťačom Solar ™, ktorý perfektne funguje so  senzormi ASTER ™ a ponúka citlivosť a presnosť. 

Pozor!  Niektoré funkcie systému ASTER sú dostupné v GCS (Gate Control Station). Na jeho použitie je potrebný USB-Link (nie je súčasťou sady - je potrebné ho dokúpiť zvlášť).

Celý popis systému:  https://www.gatee.eu/products/aster/ast2-en

Príručka k jednotke ASTER ™:  https://www.gatee.eu/download/aster-v2-quickstart.pdf

Krabica, okrem repliky, obsahuje dva zásobníky S-MAG Mid-Cap s kapacitou každý 125 BB. Pozoruhodná je charakteristická textúra zložená z log Specna Arms. S-mag umožňuje plynulé podávanie BBs aj pri vysokých ROF.  

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Sada obsahuje:

 • replika
  - 2 x zásobník S-MAG Mid-Cap
  - ďalšia hlavná pružina M90
  - návod na použitie
  - certifikát
  - diagnostická karta GATE ASTER ™
  - taktické zvislé uchopenie

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk