Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. SPECNA ARMS®
  4. SPECNA ARMS KARABÍNA SA-A03-M ONE™ CHAOS BRONZE

SPECNA ARMS KARABÍNA SA-A03-M ONE™ CHAOS BRONZE

SPECNA ARMS KARABÍNA SA-A03-M ONE™ CHAOS BRONZE

Karabína Specna Arms SA-A03 Replika karabínySA-A03-M od spoločnosti Specna Arms je vyrobená do značnej miery z rovnomernej zliatiny zinku a hliníka vy... celý popis
Dostupnosť
Informácia o produkte
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:SPE-01-026530-230
EAN kód:5902543283306
Farba:Čierna / coyote
Výrobca:SPECNA ARMS
Batéria je súčasťou balenia:Nie
Verzia Gear boxu:prevodovka v2
Hop up:Áno
Dĺžka vnútornej hlavne [mm]:290
Dĺžka [mm]:765 - 798
Vyrobená z:plast + kov
Kapacita zásobníka [ks]:300
Typ zásobníka:Hi-Cap
Systém rýchlej výmeny pružiny:Áno
Typ paľby:Single, auto
Rýchlosť [FPS]:~ 400 / ~ 310
Hmotnosť [g]:2580
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Karabína Specna Arms SA-A03 Replika karabíny

SA-A03-M od spoločnosti Specna Arms je vyrobená do značnej miery z rovnomernej zliatiny zinku a hliníka vystuženej oceľovými prvkami v najzraniteľnejších miestach repliky (oceľové prvky - všetky skrutky, kolíky a taktické závesy). Pažba a pištoľová rukoväť boli vyrobené z polyméru. Prijímač repliky a chránič RIS prešli procesom eloxovania, ktorý zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korózii. 

Časti repliky sú veľmi dobre zarovnané - spôsobom, ktorý si doteraz mohli všimnúť iba pri replikách špičkových výrobcov ako G&P alebo Classic Army. Dokonalé vyváženie repliky umožňuje  veľmi ľahkú manévrovateľnosť a jej hmotnosť je takmer nepozorovateľná. 

Replika je vybavená systémom rýchlej výmeny pružín, takzvaným Enter & Convert ™. Vďaka tomuto systému je možné rýchlo prispôsobiť výkon repliky podmienkam očakávaným na hracej ploche bez nutnosti prístupu do dielne alebo k špeciálnemu náradiu - po vybratí prevodovky z tela repliky, proces zmeny pružiny trvá doslova sekundy.

Systém Enter & Convert ™ umožňuje prispôsobiť úsťovú rýchlosť smerom k oblasti hry tak, aby bol zaručený ideálny kompromis medzi účinnosťou streľby a bezpečnosťou pre samotného používateľa, ako aj pre ostatných účastníkov.

Replika je plne kompatibilná s batériami LiPo a LiFe . Vďaka základnej úsťovej rýchlosti, ktorú poskytuje hlavná pružina štandardne nainštalovaná výrobcom, je replika ideálna pre prevádzku na stredný rozsah. Sada obsahuje aj  pružinu M90, ktorá umožňuje znížiť úsťovú rýchlosť na ~ 310 FPS a v dôsledku toho prispôsobiť repliku pre blízke a vnútorné operácie.

Vystužená prevodovka na úrovni valcov obsahuje oceľové pružinové vedenie, ktoré je súčasťou systému Enter & Convert ™ a je namontované na 8 mm guľkových ložiskách  a podložkách z  oceľového prevoduSystém je zabezpečený štyrmi anti-reverznými západkami. K dispozícii je valec typu 2 oceľové kladivo. Replika je vo výrobe vybavená presnou polymérovou hop-up jednotkou rotačného typu, ktorá umožňuje veľmi presnú a stabilnú reguláciu pretaktovania BB.

Aktualizovaná verzia obsahuje celý rad nových zosilnených častí, ako napríklad:

- sada vystužených oceľových ozubených kolies
- oceľové vedenie pružín
- ľahký polymérový piest
- hliníková vzduchom utesnená hlava piestu
- kovová hlava valca
- vzduchom utesnená, kovová tryska

Replika je vybavená 22 mm hornou lištou RIS, chráničom RIS a nastaviteľnou pažbou. Horná koľajnica RIS je vybavená kovovými vyklápacími mieridlami, ktoré je možné voľne odpojiť, aby sa vytvoril priestor na pripevnenie vybraného optoelektronického zameriavacieho zariadenia. Vďaka roztiahnuteľnej pažbe s protišmykovou podložkou je možné prispôsobiť dĺžku repliky typu tela a preferenciám používateľa. Štandardný kryt je založený na 14 mm ľavotočivom závite , ktorý umožňuje pripevnenie tlmiča na jeho miesto.

Replika je dodávaná s oceľovým zásobníkom 300 BB Hi-Cap. 

Repliky Specna Arms sú kompatibilné s mnohými zásobníkmi dostupnými na trhu od výrobcov ako:
 - BOYI,
 - Airsoft Systems,
 - SRC,
 - King Arms,
 - MAG, 
 - STAR,
 - ACM.

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Sada obsahuje: repliku, zásobník, pevné mieridlá a prídavnú pružinu.

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk