Facebook
 1. Úvod
 2. ZNAČKY
 3. SPECNA ARMS®
 4. SPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ HALF TAN

SPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ HALF TAN

SPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ HALF TAN

Karabínová replika Daniel Defense® MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™   Replika bola vyrobená v spolupráci so značkou EMG Arms. Karabína má vyryté licencované... celý popis
Dostupnosť
Informácia o produkte
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:SPE-01-030184- 189
EAN kód:5902543951335
Farba:Čierna / coyote
Výrobca:SPECNA ARMS
Batéria je súčasťou balenia:Nie
Verzia Gear boxu:prevodovka v2
Hop up:Áno
Dĺžka vnútornej hlavne [mm]:290
Dĺžka [mm]:700 - 780
Vyrobená z:plast + kov
Kapacita zásobníka [ks]:380
Typ zásobníka:Hi-Cap
Systém rýchlej výmeny pružiny:Áno
Typ paľby:Single, auto
Rýchlosť [FPS]:~ 380 / ~ 310
Hmotnosť [g]:2460
Typ valcového závitu:14 mm
Blowback:Nie
Priemer ložísk v GB [mm]:8
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Karabínová replika Daniel Defense® MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™  

Replika bola vyrobená v spolupráci so značkou EMG Arms. Karabína má vyryté licencované znaky Daniel obrany® - výrobca strelných zbraní z USA, ktorý sa od roku 2002 špecializuje na poskytovanie rôznych variantov AR15 a doplnkov, a to aj na špeciálnych žiadostí USSOCOM.      

Prijímač, nárazníková trubica a pažba SF, ktorá drží batériu, ako aj pištoľová rukoväť, boli vyrobené z polyméru vystuženého nylonovými vláknami. Zvyšné komponenty ako hlaveň, RIS predpažbí, blesk, zväčšená rukoväť nabíjania a taktické otočné závesy boli vyrobené z kovu (oceľové diely zahŕňajú skrutky, čapy, okno na vysunutie náboja a falošný nosič skrutiek).   

Časti repliky sú vyrovnané veľmi kvalitne a znížená hmotnosť ju robí veľmi vhodnou pre dynamické hry alebo dlhotrvajúce mil-simy. Vďaka zosilneniu zo sklenených vlákien je prijímač navyše odolnejší ako prijímače z polyméru a kovu.  

Replika je vybavená systémom rýchlej výmeny pružiny ESA ™. Vďaka tomuto systému je možné rýchlo prispôsobiť výkon repliky podmienkam očakávaným na hracej ploche bez nutnosti prístupu do dielne alebo k špeciálnym nástrojom - všetko, čo je potrebné, je odstrániť pažbu posunutím, aby ste získali prístup k pružine tak, aby ju bolo možné demontovať bez nutnosti vytiahnutia alebo demontáže prevodovky. 

Replika je plne kompatibilná s batériami LiPo a LiFe. Vďaka základnej úsťovej rýchlosti ~ 380 FPS, ktorú poskytuje hlavná pružina štandardne nainštalovaná výrobcom, je replika ideálna na prevádzku v strednom rozsahu. Sada obsahuje aj pružinu M90 , ktorá umožňuje znížiť úsťovú rýchlosť na ~ 310 FPS a prispôsobiť repliku pre blízke a vnútorné operácie. 

Prevodovka obsahuje 8 mm klzné ložiská, ako aj na nich založené ozubené kolesá. Systém je zabezpečený štyrmi anti-reverznými západkami. Svetlo vyrobené z polykarbonátového polymérového piestu je kvôli zvýšeniu svojej odolnosti vybavené celým oceľovým pásom. Implementované boli tiež valec typu 0 a oceľový istič, ako aj presná rotačná hop-up komora. Odolnosť dielov umožňuje spoluprácu s pružinami M140 . 

Starostlivo vyrobená komora Rotary Hop-Up vynikajúco spolupracuje s vysoko kvalitným presným valcom s priemerom 6,03 mm.

Karabína je vybavená výrobcom montovaným modulom MOSFET X-ASR ™ firmy Polish GATE. Jedná sa o spoluprácu medzi poľským výrobcom a továrňou známou svojimi airsoftovými replikami. Najkvalitnejší MOSFET X-ASR ™ sa stará o bezpečnosť replikových komponentov, zlepšuje reakciu spúšťača a predlžuje životnosť elektroniky a batérie. Umožní tiež diagnostiku základných porúch vnútri repliky vďaka integrovaným stavovým diódam.    

Replika karabíny SA-C19 je vybavená chráničom RIS 22 mm. Hlaveň je vybavená štandardným úsťovým zariadením na 14 mm CCW závite. Horná časť repliky je vybavená výklopnými mieridlami.  

Sada obsahuje zásobník S-MAG Hi-Cap s kapacitou až 380 BB. S-MAG je exkluzívny polymérový zásobník navrhnutý spoločnosťou Specna Arms. Pozoruhodná je charakteristická textúra zložená z log Specna Arms. S-mag umožňuje plynulé podávanie BBs aj pri vysokých ROF.  

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Sada obsahuje:

 • replika
  - zásobník na hi-cap S-MAG
  - pevné mieridlá
  - prídavná hlavná pružina
  - Deans / Tamiya Small Adapter
  - manuál
  - certifikát QC
  - certifikát EMG / Daniel Defense
  - diagnostická karta GATE X-ASR ™

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk