Facebook
 1. Úvod
 2. ZNAČKY
 3. SPECNA ARMS®
 4. SPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ COYOTE

SPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ COYOTE

SPECNA ARMS DANIEL DSPECNA ARMS DANIEL DEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ COYOTEEFENSE MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ HALF TAN

Karabínová replika Daniel Defense® MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™ Spoločnosť Specna Arms spĺňa očakávania klientov predstavením rady produktov CORE ™ - vý... celý popis
Dostupnosť
Informácia o produkte
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:SPE-01-031393-189
EAN kód:5902543951335
Farba:Coyote
Výrobca:SPECNA ARMS
Batéria je súčasťou balenia:Nie
Verzia Gear boxu:2
Hop up:Áno
Dĺžka vnútornej hlavne [mm]:290
Dĺžka [mm]:700 - 780
Vyrobená z:plast + kov
Kapacita zásobníka [ks]:380
Typ zásobníka:Elektrický
Systém rýchlej výmeny pružiny:án
Typ paľby:Single, auto
Rýchlosť [FPS]:~ 380 / ~ 310
Hmotnosť [g]:2460
Typ valcového závitu:14 mm
Blowback:Nie
Priemer ložísk v GB [mm]:8
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Karabínová replika Daniel Defense® MK18 SA-C19 CORE ™ X-ASR ™

Spoločnosť Specna Arms spĺňa očakávania klientov predstavením rady produktov CORE ™ - výnimočnej série replík, ktorá prináša na trh novú kvalitu. Atraktívna cena v kombinácii s inovatívnym výmenného systému jar, rovnako ako vysoko kvalitné materiály, aby bola replika vhodná pre začiatočníkov i skúsených hráčov airsoftu.    

Replika bola vyrobená v spolupráci so značkou EMG Arms. Karabína má vyryté licencované znaky Daniel obrany® - výrobca strelných zbraní z USA, ktorý sa od roku 2002 špecializuje na poskytovanie rôznych variantov AR15 a doplnkov a to aj na špeciálnych žiadostí USSOCOM.       

Časti repliky sú vyrovnané veľmi kvalitne. Znížená hmotnosť ju robí veľmi vhodnou pre dynamické hry alebo dlhotrvajúce mil-simy. 

Replika je vybavená systémom rýchlej výmeny pružiny ESA ™. Vďaka tomuto systému je možné rýchlo prispôsobiť výkon repliky podmienkam očakávaným na hracej ploche bez nutnosti prístupu do dielne alebo k špeciálnych nástrojom - všetko, čo je potrebné, je odstrániť pažbu posunutím, aby ste získali prístup k pružine tak, aby ju bolo možné demontovať bez nutnosti vytiahnutia alebo demontáže prevodovky.  

Replika je plne kompatibilná s batériami LiPo a LiFe. Vďaka základnej úsťovej rýchlosti ~ 380 FPS, ktorú poskytuje hlavná pružina štandardne nainštalovaná výrobcom, je replika ideálna na prevádzku v strednom rozsahu. Sada obsahuje aj pružinu M90, ktorá umožňuje znížiť úsťovú rýchlosť na ~ 310 FPS a prispôsobiť repliku pre blízke a vnútorné operácie. 

Prevodovka obsahuje 8 mm klzné ložiská, ako aj na nich založené ozubené kolesá. Systém je zabezpečený štyrmi anti-reverznými západkami. Svetlo vyrobené z polykarbonátového polymérového piestu je kvôli zvýšeniu svojej odolnosti vybavené celým oceľovým pásom. Implementované boli tiež valec typu 0 a oceľový istič, ako aj presná rotačná hop-up komora. Odolnosť dielov umožňuje spoluprácu s pružinami M140 . 

Starostlivo vyrobená komora Rotary Hop-Up vynikajúco spolupracuje s vysoko kvalitným presným valcom s priemerom 6,03 mm . Implementácia presnej hlavne zvyšuje dosah a presnosť repliky. Je potrebné pamätať na použitie kvalitných 6 mm guľôčok. 

Karabína je vybavená výrobcom montovaným modulom MOSFET X-ASR ™ firmy Polish GATE. Najkvalitnejší MOSFET X-ASR ™ sa stará o bezpečnosť replikových komponentov, zlepšuje reakciu spúšťača a predlžuje životnosť elektroniky a batérie. Umožní tiež diagnostiku základných porúch vnútri repliky vďaka integrovaným stavovým diódam.    

Replika karabíny SA-C19 je vybavená chráničom RIS 22 mm. Hlaveň je vybavená štandardným úsťovým zariadením na 14 mm CCW závite. Horná časť repliky je vybavená výklopnými mieridlami.  

Sada obsahuje zásobník S-MAG Hi-Cap s kapacitou až 380 BB. S-MAG je exkluzívny polymérový zásobník navrhnutý spoločnosťou Specna Arms. Pozoruhodná je charakteristická textúra zložená z log Specna Arms. S-mag umožňuje plynulé podávanie BB aj pri vysokých ROF.  

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Sada obsahuje:

 • replika
  - zásobník na hi-cap S-MAG
  - pevné mieridlá
  - prídavná hlavná pružina
  - Deans / Tamiya Small Adapter
  - manuál
  - certifikát QC
  - certifikát EMG / Daniel Defense
  - diagnostická karta GATE X-ASR ™

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk