Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. CEL-TEC®
  4. POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK80L GPS RC

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK80L GPS RC

  • Akcia

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK80L GPS RC

  Šifrovaná vnútorná pamäť 64GB Vnútri kamery je zabudovaná 64 GB pamäť, na ktorú sú záznamy ukladané a šifrované. Priamo v kamere nemožno nasním... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
396,15 €
366,15 €
305,13 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:1806-019
EAN kód:8595584639934
Váha:165g
Výrobca:CEL-TEC
Prevádzková teplota:-40°C až 60°C
Batéria:1950 mAh, cca 6 hodin
Formát foto:JPEG
LCD displej:320 x 240
Rozlíšenie videa:FULL HD 1920 x 1080
Rozhranie:Mini USB
Rozlíšenie fotografie:8640 x 4752
Kompresia videa:H.264
Snímkovanie:30 fps / 60 fps fps
Uhol záberu:125°
Nahrávanie zvuku:áno
GPS modul:áno
Pamäť:Interná 64GB
Prísvit:IR, LED, Laser, dosah cca 10 m
Typ AC adaptéru:5V, 1A
Zápis aktivit (LOG)::áno
Diaľkové ovládanie:áno
Krytie:IP68
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

 

ciel-tec-pk80l-sifrovani.jpg

Šifrovaná vnútorná pamäť 64GB

Vnútri kamery je zabudovaná 64 GB pamäť, na ktorú sú záznamy ukladané a šifrované. Priamo v kamere nemožno nasnímané súbory mazať, iba prezerať. Mazanie súborov je možné až po pripojení k PC a zadaní hesla. V PC manažéra pre kamery je ďalej napr. Možné synchronizovať čas kamery, meniť označenie kamery, strážnika, nastavovať heslá atď.

 


 

Až 12 hodín záznamu na jedno nabitie

Kamera PK80L je v balení vybavená dvojicou vysoko kvalitných nabíjacích batérií s kapacitou 1950 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 6 hodín video záznamu, celkom teda až 12 hodín! Po návrate zo služby je navyše veľmi jednoduché dať kameru nabiť, jednoducho sa vloží do dokovacej stanice, ktorá je v obsahu balenia a možno do nej mimo kamery vložiť tiež samotnú batériu. O stave nabitia informuje indikačné LED. Už žiadne hľadanie správneho kábla alebo otočenie konektora!

ciel-tec-pk80l-baterie.jpg

 


 

ciel-tec-pk80l-prisvit.jpg

Automatický nočné prísvit

Policajné kamera si samozrejme musí vedieť poradiť aj za zlých svetelných podmienok. Preto je CEL-TEC PK80L vybavená dvojicou neviditeľných IR LED s účinným dosvitom pre rozpoznanie tváre až na 10 metrov, ktoré sa dokonca vďaka svetelnému senzoru dokážu zapínať / vypínať automaticky podľa okolitých podmienok. V prípade potreby je možné prísvit ovládať tiež ručne. Mimo neviditeľný prísvit disponuje kamera tiež klasickú čírou LED, ktorú možno využiť napr. Ako núdzovú náhradu svietidla. Pre rýchle overenie správneho nasmerovanie kamery je navyše k dispozícii vstavaný laser.

 


 

Za každého počasia pripravená do akcie

Policajné zásahy sa neriadi počasím, preto je kamera CEL-TEC PK80L vykonaná v krytí IP68, čo ju zaistí dostatočnú ochranu proti prachu a silnému lejaku či krátkemu ponoreniu do vody.

ciel-tec-pk80l-voda

 


 

ciel-tec-pk80l-gps.jpg

Vstavaný GPS modul

V tele policajné kamery CEL-TEC PK80L sa ukrýva výkonný GPS modul, ktorý spoločne s video záznamom ukladá aj informácie o polohe. V počítači tak možno potom ľahko skontrolovať pomocou špeciálneho prehrávača, ktorý zobrazuje video záznam spoločne s mapou, kde sa konkrétna udalosť stala. Ďalšou výhodou je, že sa pomocou GPS synchronizuje aktuálny čas v kamere. GPS je možné samozrejme vypnúť.

 


 

Čistý a ostrý obraz - FULL HD rozlíšenie

Srdce kamery tvorí výkonný americký chipset Ambarella A12 (S2L), vďaka ktorému kamera nielen okamžite reaguje, ale je tiež schopná robiť vysoko kvalitný obraz vo FULL HD rozlíšení 1080P. Mimo to kamera tiež disponuje nižšími rozlíšeniami pre úsporu miesta v pamäti (HD, VGA). O zachytenie celej scény sa postará širokouhlá šošovka so záberom 125 °. Mimo video vie kamera vytvárať tiež fotografie a len zvukové záznamy.

ciel-tec-pk80l-rozliseni.jpg

 


 

ciel-tec-pk80l-laser.jpg 

Rýchly prehľad o aktuálnom stave kamery

Je nám jasné, že počas riešenia problémov nie je čas siahodlho skúmať, či kamera nahráva, je vypnutá, zapnutá a pod. Preto je CEL-TEC PK80L vybavená zrozumiteľnou LED indikáciou na jej hornej strane, aby nebolo nutné s pripnutú kamerou na výstroji akokoľvek manipulovať, ale stačilo len pohľadom skontrolovať stav. Pre rýchle overenie správneho nasmerovanie kamery, potom slúži vstavaný laser. Táto RC verzia je navyše v balení vybavená diaľkovým ovládačom pre ešte jednoduchšie a pohodlnejšie ovládanie kamery.

 


 

Prehľadný LCD displej

Kombinácia 2 "farebného LCD displeja a českého menu robí z nastavení kamery hračku. Priamo v kamere je možné tiež prezerať zhotovené záznamy. Na displeji sa taky samozrejme zobrazujú stavové informácie kamery - stav batérie a pamäti, nastavené rozlíšenie, dátum a čas, zostávajúci čas pre nahrávanie do zaplnenia karty a pod.

 

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Na stiahnutie
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk