Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. VALKEN®
  4. MI7 OCHRANNÁ MASKA COYOTE

MI7 OCHRANNÁ MASKA COYOTE

MI7 OCHRANNÁ MASKA COYOTE

Ochranná maska ​​MI-7 MI-7 od Valkena je komplexné ochranné opatrenie tváre určené pre najdynamickejšie hry. Jeden z mála na trhu, ktorý má dvojité šo... celý popis
Dostupnosť
Predobjednávka
44,87 €
37,39 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:VLK-41-015185
EAN kód:0844959048740
Farba:Coyote
Výrobca:VALKEN
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Ochranná maska ​​MI-7

MI-7 od Valkena je komplexné ochranné opatrenie tváre určené pre najdynamickejšie hry. Jeden z mála na trhu, ktorý má dvojité šošovky - takéto riešenie poskytuje vynikajúcu odolnosť proti zahmlievaniu. Vďaka širokému zornému poľu nezostane žiadny detail nepovšimnutý. Samotné zorné sklá sú vybavené funkciou rýchlej výmeny, ktorá umožňuje prispôsobiť masku aktuálnym poveternostným podmienkam bez nutnosti mať samostatnú masku. 

Maska poskytuje úplnú ochranu tváre od brady po uši. Početné ventilačné otvory zaisťujú lepšiu cirkuláciu vzduchu. Vo vnútri masky, kde sa stretáva s tvárou, je podšívka z mäkkej peny, ktorá užívateľovi poskytuje vysoký komfort nosenia. Vrchol sa dá ľahko odstrániť. 

MI-7 je vynikajúcim riešením nielen pre paintballové hry, ale aj pre airsoftových hráčov, ktorí hľadajú úplnú ochranu tváre počas CQB alebo pri obsadzovaní zbraní na vozidle.

POZOR!

Vyššie uvedený je produkt špičkovej kvality, ktorý prešiel záťažovými testami zodpovedajúcimi jeho triede životnosti. Výrobca zaručuje odolnosť voči nárazom pevných predmetov v rámci svojej triedy životnosti alebo udelených certifikátov. Napriek tomu všetkému, v prípade nedostatočnej úpravy produktu, použitie tejto ochrany očí nevylučuje poškodenie tela, napríklad vyplývajúce z nájdenia cesty BB pod ochranným sklom pri odraze. Preto sa pred použitím odporúča správne nastaviť ochranu očí podľa individuálnych potrieb používateľa. Ochranné vlastnosti produktu môžu byť tiež predmetom zmien v dôsledku nesprávneho použitia a údržby vyššie uvedeného produktu, napríklad čistením šošoviek nevhodnými prostriedkami.

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk