Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. YLANG TACTICOM®
  4. JODID DRASELNÝ KI 10G ČISTÝ

JODID DRASELNÝ KI 10G ČISTÝ

JODID DRASELNÝ KI 10G ČISTÝ

Medzi hlavné oblasti použitia jodidu draselného patrí využitie ako potravinový doplnok pre krmivá (je označený ako prídavná látka (E 917), prekurzor j... celý popis
Dostupnosť
Skladom
12,90 €
10,75 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:YTCH259-755
EAN kód:1459876325647
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Medzi hlavné oblasti použitia jodidu draselného patrí využitie ako potravinový doplnok pre krmivá (je označený ako prídavná látka (E 917), prekurzor jodidu strieborného a ako zložka dezinfekčných prípravkov. Jodid draselný sa tiež pridáva do prostriedkov na vlasy a niekedy sa s ním „jodiduje“ kuchynská soľ.

Jodid draselný sa podáva aj v preexpozičných perorálnych tabletách. Prijatý jód nasýti štítnu žľazu a zníži sa tým vychytávanie rádionuklidov jódu počas pobytu v rádioaktívne zamorenom prostredí. V tomto prípade je odporúčané dávkovanie 50mg na dospelú osobu pred a po možnej kontaminácii. 

Medzi nežiaduce účinky SSKI, ak sa podáva orálne dospelému človeku v dávkach cca 250 mg jodidu draselného niekoľkokrát denne (5 kvapiek niekoľkokrát denne) pre blokádu štítnej žľazy, prípadne ako expektorans, patrí akné, strata chuti a žalúdočné nevoľnosti. Objavuje sa v niekoľkých prvých dňoch, než si telo zvykne na medikáciu. 

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk