Facebook
21.12.2019
VOĽNÝ ČAS

ŽIVEL VODY

Životodarca

4. Časť

Naša miniséria venovaná prírodným živlom pokračuje. Ako ste už mohli zistiť tvorba nášho dekoratívneho ateliéru, sa opiera o systém univerzálnych zákonov a vo svojej hrubo hmotnej podstate, sú odrazom jednotlivých fragmentov ktoré sa na základe týchto zákonov prejavujú. V minulom diely sme si veľmi jednoduchou a hravou formou povedali niečo o zemskom živle. Dnes sa spolu pozrieme na problematiku živlu vodného.

Vlastnosti
Farbou vody je zelená. Fyzikálne sa prejavuje v chladom a vlhkom. K vodnému živlu patrí sťahovanie, životodárnosť a tma. Voda je opakom ohnivého živlu no aj napriek tomu dokáže od ohňa prijať jeho teplotu. Od zemského živlu dokáže prijať stálosť a zhmotnenie ( ľad ) a pri kombinácii oheň, voda, vzduch vzniká para. Tento živel je nabitý magnetickým fluidom, jeho prejavom po aktívnej stránke je životodárnosť a  čistota po stránke pasívnej je totiež  nestálosť a ničivosť.
Ak v našom tele prevláda vodný živel, môžeme podliehať emotívnym stavom úzkostí alebo aj prílišnej eufórie či iným zmenám nálad. U praváka je pravá polovica tela elektrická a ľavá magnentická a u ľaváka je tomu naopak. 

Povaha človeka vodného živlu

MELANCHOLIK
Melancholici sú emočne založení a málo impulzívny väčšinou sú to introverti. Po aktívnej stránke ak kráčajú cestou dobra sú plný lásky a rovnováhy, ktorú koriguje vzdušný živel.  Ak však natrafíte na melancholika, ktorý ešte nedospel do jadra svojho vývoja, pravdepodobne sa jeho osobnosť bude vyznačovať labilitou, zvýšenou citlivosťou, introvertnosťou, psychomotorickou pomalosťou, skleslosťou, sklonom k samote, smútkom, strachom, neagresivitou, pocitmi bezmocnosti a hlbokým prežívaním i bezvýznamných udalostí. Vodu symbolizuje Anáhataštvrtá  čakra.

Pri výbere našich produktov, si nechajte poradiť aj Vašou intuíciou, zrakom, alebo informáciami, ktoré sa môžte dočítať na našich blogoch.  Pre vodných ľudí, ktorí majú prebytok tohto živlu, doporučujeme energetické stromčeky zemského živlu v hnedých a tmavých farbách na jeho utlmenie. Opačne pre veľmi pasívnych ľudí vodného živlu, doporučujeme stromčeky ohnivého charakteru pre posilnenie aktívnych vlastností. Vhodné sú aj kombinácie zo vzdušným živlom.

„Viac vody viac života“
Voda je revitalizátor, ktorý dokážeme myšlienkovo programovať. Nalejte si do pohára čistú vodu a pred tým než sa z nej napijete impregnujte do nej  pozitívnu myšlienku. Stačí krátky uprený pohľad. V duchu si povedzte čo si prajete prijať po vypití takej vody? Je to viac šťastia ? Rovnováhy ? Ušľachtilejšie myšlienky ? To všetko Vám vie impregnovaná voda dať.  Voda je úžasný element s ktorým pracuje mnoho praktikov pre jej vlastnosti ktoré dokážu uchovať určitý obsah ingrediencií alebo očistiť príp. rozriediť zvolený obsah či zmes.  Veľmi dobre s vodou funguje šungit. Pomocou šungitovej vody odležanej pod pyramídou vieme vytvoriť zdraviu prospešnú a omladzujúcu pitnú vodu.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk