Facebook
 1. Úvod
 2. VÝSTROJ A VYBAVENIE
 3. OVERENÉ NA FRONTE
 4. GB TELOVÝ SYSTÉM OSPREY ARMOR MK 4A MTP

GB TELOVÝ SYSTÉM OSPREY ARMOR MK 4A MTP

 • Novinka

GB TELOVÝ SYSTÉM OSPREY ARMOR MK 4A MTP

Telový systém OSPREY ARMOR MK 4A v kamufláži MTP ( Multi-Terrian Pattern )  Pre zlepšenie bezpečnosti zapínania boli urobené úpravy krytu suchého zips... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Veľkosť
126,48 €
105,40 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:604507
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Telový systém OSPREY ARMOR MK 4A v kamufláži MTP ( Multi-Terrian Pattern ) 

Pre zlepšenie bezpečnosti zapínania boli urobené úpravy krytu suchého zipsu a vojaci dostali na výber medzi OPS panelom s nastaviteľným kovaním T Bar a dvojicou cummerbund vybavených nastaviteľnými prednými popruhmi a s vreckami pre bočné tvrdé pancierové pláty. A konečne, najnápadnejšia zmena v porovnaní s predchádzajúcimi vývojovími modelmi je, že predné a zadné tvrdé pancierové pláty sú teraz nesené vnútorne a nie vo vonkajšom vrecku. V kombinácii s tenšími doštičkami bez zníženia účinnosti to znamená, že vesta Mk 4 poskytuje rovnakú balistickú ochranu ako predchádzajúce vesty Osprey, pričom sa pohodlnejšie nosí, prilieha lepšie a ľahšie sa do nej vchádza. Vnútorná výstužná podšívka vesty zlepšuje priedušnosť v teplejších klimatických podmienkach, ako je napríklad Afganistan.

 

Upravená verzia Mk 4, známa ako Mk 4A, eliminovala vonkajší ochranný plášť a nahradila ho vreckami na prenášanie bočných pancierových dosiek. To poskytlo ďalšie zníženie hmotnosti a umožnilo väčšiu flexibilitu pri umiestňovaní bočných dosiek; tiež umožnilo nosenie panelu OPS spolu s bočnými doskami. Základné prevedenie hlavnej vesty a pancierových vložiek bolo nezmenené.  Do roku 2015 bolo pre potreby britských ozbrojených síl vyrobených viac ako 76 000 vest Mk 4.

 

 • zapínanie na suchý zips
 • Molle system
 • šírkovo i výškovo nastaviteľná

*Armádny originál: POUŽÍVANÉ

Určenie veľkosti 

napr 170/100:  1 údaj výška  / 2 údaj obvod hrudníka

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk