Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. CEL-TEC®
  4. CEL TEC VÝKONNÁ KAMERA DO AUTA K4 DUAL GPS

CEL TEC VÝKONNÁ KAMERA DO AUTA K4 DUAL GPS

  • Novinka

CEL TEC VÝKONNÁ KAMERA DO AUTA K4 DUAL GPS

CEL-TEC prináša na trh jednu z najvýkonnejších palubných kamier súčasnosti - K4 DUAL GPS! Predné záznam v ULTRA HD 4K rozlíšenie, zadná kamera nahráva... celý popis
Dostupnosť
Predobjednávka
254,82 €
212,35 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:1908-006
EAN kód:8595584647090
Výrobca:CEL-TEC
Displej:2.4 "IPS LCD
Pamäťová karta:microSD až 128 GB, class 10 U3
Video formát:MP4
Uhol záberu:160 ° predná / 130 ° zadná kamera
Video rozlíšenie predné:3840x2160
Video rozlíšenie zadné:1920x1080
Foto rozlíšenie:8/4/3/2/1 Mpx
Časová známka v obraze:áno
GPS modul:áno
WiFi modul:áno
Detekcia pohybu:áno
Záznam do slučky:áno, 1/3/5 min.
Záznam zvuku:áno (možné vypnúť), kodek AAC
WDR (kompenzácia protisvetla):áno
Vstup el. energie:5V 2.0A
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

CEL-TEC prináša na trh jednu z najvýkonnejších palubných kamier súčasnosti - K4 DUAL GPS! Predné záznam v ULTRA HD 4K rozlíšenie, zadná kamera nahráva vo FULL HD 1080p rozlíšenie, pokročilá kompresia H.265 pre maximálnu kvalitu a minimálna veľkosť záznamov, superkapacitorov zaistí dlho životnosť kamery, vstavaný GPS modul zaznamená rýchlosť a polohu jazdy, WiFi modul umožní jednoduché a rýchle nastavenie či zdieľanie zhotovených záznamov, už tak skvelý obraz podčiarkuje funkcie pre kompenzáciu protisvetla WDR. Tým ale zoznam vlastností nekončí. Spoznajte silu kamery do auta CEL-TEC K4 DUAL GPS!

Kryštalicky čistý obraz za každých podmienok

Iba vďaka výkonnému hardvéru a vysokému výpočtovému výkonu sa môže Autokamera CEL-TEC K4 DUAL GPS pýšiť záznamom predného obrazu až v ULTRA HD 4K rozlíšenie a zadného obrazu vo FULL HD 1080p rozlíšenie a to pri 30 snímkach za sekundu. Pri prepnutí prednej kamery na FULL HD rozlíšení možno vyhotoviť záznam s 60 snímkami za sekundu, toto snímkovanie príde vhod v prípade rýchlejší scény, kedy je potrebné čo najviac rozfázovať záznam (napr. RZ protiidúceho automobilu). Skvelý obraz samozrejme nekončí len pri krásnom slnečného dňa. Vďaka 7 člennej šošovke, funkciu WDR pre kompenzáciu protisvetla a vylepšenia tmavých scén spoločne s kvalitným senzorom sa K4 nezľakne ani dažďa, hmly, zapadajúceho slnka alebo úplné noci a je vždy pripravená byť svedkom všetkých vašich ciest. Zadná kamera okrem zaznamenávanie dianie za vozidlom počas jazdy nájde využitie aj ako cúvaciu asistent, k čomu napomôže automatické prepnutie obrazu na zadnej pri zaradení spiatočky. Čerešničkou na torte je potom moderné kompresia záznamov H.265, ktorá pri zachovaní špičkovej kvality výrazne šetrí miesto na SD karte.

 


 

Batériám odzvonilo, prejdite na superkapacitorov

Súčasným trendom na poli kamier do auta je použitie tzv. Superkapacitorov namiesto klasických li-ion batérií. Dôvody sú prosté - oveľa vyššiu spoľahlivosť, životnosť zariadenia a bezpečnosť! Už nehrozí žiadne zdeformovanie kamery vďaka nafúknuté batérii, strata nastaveného dátumu a času alebo obmedzená životnosť. Elektródy superkapacitorov nepodliehajú degradácii ani po mnohých tisícoch cykloch ako bežné batérie. Kameru je teda ale možné používať iba pripojenú na napájanie, čo oproti výhodám superkapacitorov je maličkosť.

 

Zraku K4 DUAL GPS neunikne nič

Široký uhol záberu 160 ° (130 ° zadná kamera) zachytí celú scénu pred vozidlom. Zraku K4 tak neunikne ani dianie v protismere alebo na chodníku. Vďaka skvelej optike a softvéru navyše záznamy netrpia takmer žiadnym tzv. Rybím okom.

 


 

Vozidlo pod dozorom aj mimo vašu prítomnosť

Autokamera CEL-TEC K4 DUAL GPS môže strážiť tiež stojaci vozidlo. Na tento účel je vybavená parkovacom režimom. Ak v tomto režime dôjde k otrasu (nárazu) vozidlá, automaticky sa spustí záznam z oboch kamier, ktorý je navyše na SD karte chránený proti prípadnému prepísanie. Máte tak istotu, že situácia zostane na karte uchovaná. Chrániť záznamy proti prepísanie je možné tiež mimo parkovacie režim a to buď stlačením tlačidla počas práve prebiehajúceho záznamu, alebo spätne pri prezeraní záznamov v kamere. Aktuálny záznam môže byť tiež ochránený automaticky vďaka g-senzoru, ktorý reaguje na prudký pohyb kamery (napr. Náraz do automobilu). Ak senzor taký pohyb zaznamená, uzamkne práve prebiehajúcej záznam proti prepísaniu, situácia tak zostane uchované na microSD karte a vy môžete pokračovať v jazde. Ďalšia bezpečnostným režimom je detekcia pohybu,

Nastavenie a zdieľanie jednoducho

Vďaka zabudovanému 2.4 "IPS LCD displeji nielen pohodlne nastavíte všetky dôležité parametre, ale tiež prehliadnete získané záznamy. Menu je navyše kompletne v češtine, nastavenie sa tak naozaj stáva hračkou. Kamera je vybavená aj WiFi modulom, ktorý obsluhu robí ešte pohodlnejšie. Cez aplikáciu ( aj v slovenčine) Káča pre Andoid a iOS možno jednoducho prehliadnuť príp. stiahnuť získané záznamy, meniť nastavenia kamery, ovládať nahrávanie a mať zobrazený živý obraz z kamier. môže byť obsluha kamery ešte komfortnejšie ...?

 


 

Rýchlosť a trasa pod kontrolou

Kamera do auta K4 je vybavená vstavaným GPS modulom, vďaka ktorému je možné spätne v počítači prehrať záznam vrátane trasy v Google mapách, rýchlosti a dát preťaženia (nárazov) z G-senzoru. Informácie o polohe a rýchlosti sa zobrazujú aj priamo v obrazu zázname (možno vypnúť).

 


 

Záznam celého dňa uložený na karte

Kamera podporuje až 128 GB microSD karty, čo je dostatok priestoru pre približne 7 hodín záznamu s oboma zapojenými kamerami v najvyššom rozlíšení (predné UHD, zadné FHD rozlíšenie) pri kompresii H.265 (dá tiež nastaviť H.264 - väčšia dátová náročnosť). Vďaka záznamu do slučky sa navyše netreba báť ani zaplnenia karty. Akonáhle k zaplneniu dôjde, kamera začne automaticky přemazávat najstaršie záznamy tými aktuálnymi.

 

Súčasťou balenia kamery sú 2 druhy držiakov - nalepovacie držiak využívajúce kvalitné pásky od spol. 3M (v balení jedna samolepka navyše) a klasický prísavný držiak na sklo. Výhodou prísavky je samozrejme ľahká prenosnosť medzi autami, uchytenie pomocou 3M samolepky je zase naopak pevnejšia a nehrozí upadnutie vplyvom zmeny teploty a pod. Rovnako ako predné kameru, tak i zadné možno upevniť 2 spôsobmi - skrutky napr. Nad registračnú značku vozidla alebo pomocou nalepovacie pásky na zadné sklo vo vnútri vozidla. Pre montáž zadnej kamery je k dispozícii kábel dlhý 6 metrov.

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk