Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. CEL-TEC®
  4. POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK90 GPS WIFI

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK90 GPS WIFI

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK90 GPS WIFI

Osobná kamera CEL-TEC PK90 GPS WiFi je určená predovšetkým pre políciu a iné bezpečnostné zložky, kde je potreba zaznamenávať priebeh zásahu. Kamera d... celý popis
Dostupnosť
Predobjednávka
365,69 €
304,74 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:1811-035
EAN kód:8595584644907
Váha:125 g
Rozmery:77 x 56 x 22 mm
Prevádzková teplota:-40 ° C do +60 ° C
Batéria:3200 mAh
Formát foto:JPEG
Rozlíšenie fotografie:21 Mpx
Kompresia videa:H.264
Snímkovanie:30 fps / 60 fps fps
Uhol záberu:140 °
Psmäť:vstavaná 32 GB
Výdrž batérie:6 - 10 hodín
Nahrávanie zvuku:áno
Wifi:áno
Typ AC adaptéra:5V, 2A
Vodotesnosť:IP65
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Osobná kamera CEL-TEC PK90 GPS WiFi je určená predovšetkým pre políciu a iné bezpečnostné zložky, kde je potreba zaznamenávať priebeh zásahu. Kamera disponuje vysokou výdržou batérií až 10 hodín, GPS modulom pre záznam polohy, WiFi modulom pre pripojenie k telefónu, automatickým nočným prisvietením, pokročilým PC manažérom a vysokou odolnosťou.

Stvorená do akcie za každých podmienok

Policajné zásahy sa neriadia počasím, preto je kamera CEL-TEC PK90 vyrobená z IP65, čo jej zaistí dostatočnú ochranu proti prachu a silnému lejaku či krátkemu ponoreniu do vody. Kamera sa nezľakne ani mrazu a je schopná byť v prevádzke pri teplotách od - 40 ° C až do + 60 ° C. Navyše vďaka hmotnosti iba 125g a malým rozmerom nebude kamera obmedzovať pri akomkoľvek zásahu.

Pokročilé technológie - GPS, Wi-Fi

V tele policajnéj kamery CEL-TEC PK90 sa ukrýva výkonný GPS modul, ktorý spoločne s video záznamom ukladá aj informácie o polohe. V počítači tak možno potom ľahko skontrolovať pomocou špeciálneho prehrávača, ktorý zobrazuje video záznam spoločne s mapou, kde sa konkrétna udalosť stala. Ďalšou výhodou je, že sa pomocou GPS synchronizuje aktuálny čas v kamere. GPS je možné samozrejme vypnúť. Mimo GPS modulu je kamera vybavená tiež Wi-Fi modulom, vďaka ktorému sa dá s kamerou spojiť zo smartfónu pomocou aplikácie dostupné pre Anroid a iOS. V aplikácii je potom možné sledovať živý náhľad obrazu, prezerať a sťahovať nasnímané súbory, spúšťať / vypínať nahrávanie, zhotovovať fotografie a meniť základné nastavenia kamery ako je predovšetkým kvalita záznamu.

Čistý a ostrý obraz - SUPER HD rozlíšenie

Srdce kamery tvorí výkonný americký chipset Ambarella A7LA55 spoločne s 4 Mpix senzorom OV4689, vďaka ktorému kamera nielen okamžite reaguje, ale je tiež schopná robiť vysoko kvalitný obraz až v Super HD rozlíšení 1296P. Mimo to kamera tiež disponuje nižšími rozlíšeniami pre úsporu miesta v pamäti (FULL HD, HD, VGA). Pre rýchlejšie a dynamickejšie scény možno rozlíšenie prepnúť na HD kvalitu 720P, v ktorej kamera nahráva pri 60 snímkach za sekundu (oproti bežným 30). O zachytenie celej scény sa postará širokouhlá šošovka so záberom 140 °. Mimo video vie kamera robiť aj fotografie.

Šifrovaná vnútorná pamäť 32GB

Vnútri kamery je zabudovaná 32 GB pamäť, na ktorú sú záznamy ukladané a šifrované. Prehliadanie a mazanie súborov je možné po pripojení k PC a zadaní hesla. V PC manažéra pre kamery ďalšie výhody veľmi bohaté nastavenia - od nastavenia rozlíšenia video záznamov, dĺžky jednotlivých súborov, až po výber video formátu, zapnutie / vypnutie GPS, mikrofónu, LED indikácia a napr. Zmenu hesla. A to nie je zďaleka všetko, kameru si tak bez problémov nastavíte presne podľa vašich potrieb. Všetko je samozrejme popísané a vysvetlené v českom užívateľskom manuáli.

 

Až 10 hodín záznamu na jedno nabitie

Kamera CEL-TEC PK90 je vďaka abesenci displeja osadená vysokokapacitnou batériou 3200 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 10 hodín video záznamu (podľa nastavenia - rozlíšenie, GPS, Wi-Fi, ...). Konrétní príklad: 6 hodín 10 minút - rozlíšenie nastavené na FULL HD, všetky funkcie zapnuté; 10 hodín 30 minút - rozlíšenie 848x480, vypnuté GPS, Wi-Fi. Po návrate zo služby je navyše veľmi jednoduché dať kameru nabiť, jednoducho sa vloží do dokovacej stanice, ktorá je v obsahu balenia. O stave nabitia informuje indikačné LED. Odpadá teda problém vytrhnutých konektorov vďaka nesprávnemu vloženie kábla a pod.

 

Automatický nočný prísvit

Policajné kamera si samozrejme musí vedieť poradiť aj za zlých svetelných podmienok. Preto je CEL-TEC PK90 vybavená dvojicou neviditeľných IR LED s účinným dosvitom pre rozpoznanie tváre až na 15 metrov, ktoré sa dokonca vďaka svetelnému senzoru dokážu zapínať / vypínať automaticky podľa okolitých podmienok.

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk