Facebook
  1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. CEL-TEC®
  4. POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK70 GPS

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK70 GPS

POLICAJNÁ KAMERA CEL-TEC PK70 GPS

Srdce kamery tvorí výkonný americký chipset Ambarella A7LA50, vďaka ktorému kamera nielen okamžite reaguje, ale je tiež schopná zhotovovať vysoko kval... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
285,85 €
238,21 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:1609-038
EAN kód:8595584640923
Váha:160g
Výrobca:CEL-TEC
Rozlíšenie:32MPix
Prevádzková teplota:-20 ° C ~ 70 ° C
Batéria:2900 mAh - 11h nahrávanie
Rozhranie:Mini USB, AVI, HDMI
Uhol záberu:140 °
Pamäť:Interná 32GB
IR prísvit:áno, 4x IR LED
Pohotovostný režím:cca 4 mesiace
GPS:áno
Stupeň krytia:IP65
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Srdce kamery tvorí výkonný americký chipset Ambarella A7LA50, vďaka ktorému kamera nielen okamžite reaguje, ale je tiež schopná zhotovovať vysoko kvalitný obraz až v Super HD rozlíšení 1296P. Mimo to kamera tiež disponuje nižšími rozlíšeniami pre úsporu miesta v pamäti (FULL HD, HD, FWVGA). Pre rýchlejšie a dynamickejšie scény možno rozlíšenie prepnúť na HD kvalitu 720P, v ktorej kamera nahráva pri 60 snímkach za sekundu (oproti bežným 30). O zachytenie celej scény sa postará širokouhlá šošovka so záberom 140 ° . Mimo video vie kamera vytvárať tiež fotografie a len zvukové záznamy 

 

Stvorená pre nočné akcie

Policajné kamera si samozrejme musí vedieť poradiť aj za zlých svetelných podmienok. Preto je CEL-TEC PK70 vybavená štvoricou neviditeľných IR LED s účinným dosvitom pre rozpoznanie tváre až na 10 metrov, ktoré sa dokonca vďaka svetelnému senzoru dokážu zapínať / vypínať automaticky podľa okolitých podmienok. V prípade potreby je možné prísvit ovládať tiež ručne. Mimo neviditeľný prísvit disponuje kamera tiež klasickú čírou LED , ktorú možno využiť napr. Ako núdzovú náhradu svietidla.

 

Dokonalý prehľad o mieste zásahov

V tele policajné kamery CEL-TEC PK70 sa ukrýva výkonný GPS modul , ktorý spoločne s video záznamom ukladá aj informácie o polohe. V počítači tak možno potom ľahko skontrolovať pomocou špeciálneho prehrávača, ktorý zobrazuje video záznam spoločne s mapou, kde sa konkrétna udalosť stala. Ďalšou výhodou je, že sa pomocou GPS synchronizuje aktuálny čas v kamere. GPS je možné samozrejme vypnúť.

Stav kamery plne pod kontrolou

Je nám jasné, že počas riešenia problémov nie je čas siahodlho skúmať, či kamera nahráva, je vypnutá, zapnutá a pod. Preto je PK70 vybavená zrozumiteľnou LED indikáciou na jej hornej strane, aby nebolo nutné s pripnutú kamerou na výstroji akokoľvek manipulovať, ale stačilo len pohľadom skontrolovať stav. Pre rýchle overenie správneho nasmerovanie kamery, potom slúži vstavaný laser. Rýchlu a pohodlnú obsluhu kamery navyše uľahčuje niekoľko rýchlych volieb. Pomocou jedného tlačidla je tak napr. Možné rovno spustiť záznam, aj keď je kamera úplne vypnutá alebo okamžite zobraziť posledný vytvorený záznam.

 

Pomocník do každého počasia

Policajné zásahy bývajú občas tvrdé a neriadi sa ani počasím. Preto je kamera CEL-TEC PK70 vykonaná v krytia IP65, čo ju zaistí dostatočnú ochranu proti prachu a silnému lejaku. Odolná pogumovaná konštrukcia zabráni poškodeniu kamery pri prípadnému páde z dvoch metrov.

 

Naozaj dlhá výdrž batérie

V kamere PK70 je vstavaná vysoko kvalitné nabíjacie batérie s kapacitou 2900 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 11 hodín video záznamu! Po návrate zo služby je navyše veľmi jednoduché dať kameru nabiť, jednoducho sa vloží do dokovacej stanice, ktorá je v obsahu balenia. O stave nabitia informuje indikačné LED. Už žiadne hľadanie správneho kábla alebo otočenie konektora!

Zabezpečená vnútorná pamäť

Vnútri kamery je zabudovaná 32 GB pamäť, na ktorú sú záznamy ukladané. Dátová náročnosť jednotlivých rozlíšenie je ukázaná v tabuľke nižšie. Priamo v kamere nemožno nasnímané súbory mazať, iba prezerať. Mazanie súborov je možné až po pripojení k PC a zadaní hesla. Heslom je tiež chránený vstup do nastavenia v kamere. V PC manažéra pre kamery je ďalej napr. Možné synchronizovať čas kamery, meniť označenie kamery, strážnika, nastavovať heslá atď.

rozlíšenie1 minúta32 GB
1296P @ 60fps100 MB5 hodín
1080P @ 30fps60 MB9 hodín
1440p @ 30fps60 MB9 hodín
720P @ 30fps60 MB9 hodín
720P @ 60fps80 MB7 hodín
FWVGA @ 30fps40 MB13 hodín
FWVGA @ 60fps60 MB9 hodín

 

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk