Facebook
  1. Úvod
  2. VÝBER PODĽA VZORU
  3. BLACK
  4. BATÉRIA LI-PO 1450 mAl 11,1V 25C

BATÉRIA LI-PO 1450 mAl 11,1V 25C

BATÉRIA LI-PO 1450 mAl 11,1V 25C

Tieto batérie majú najvyššiu kvalitu a sú ďalšou radou vzrušujúcich nových produktov od spoločnosti WE Airsoft Europe.  Tieto batérie budú k dispozíci... celý popis
Dostupnosť
Dočasne vypredané
32,16 €
26,80 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:WEE-06-007523
EAN kód:0754311543007
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Tieto batérie majú najvyššiu kvalitu a sú ďalšou radou vzrušujúcich nových produktov od spoločnosti WE Airsoft Europe. 

Tieto batérie budú k dispozícii v mnohých rôznych variantoch, aby sa zabezpečilo, že budú splnené všetky potreby airsofterov.

Lítium-iónové-polymérové ​​(LiPo) batérie sú nástupcami známych lítium-iónových (LiIon) batérií. Základnou výhodou batérií LiPo je nepochybne pomer kapacity a rozmerov. Sú  veľmi malé a zároveň veľmi energeticky efektívne , čo umožňuje zvoliť správny akumulátor pre prakticky každú repliku AEG. Nemá pamäťový efekt.  Batérie je možné vložiť veľmi často bez toho, aby ste ich predtým vybili. Časté nabíjanie je pre tento druh batérií veľmi výhodné.

Musíte pamätať na to, aby ste nevybíjali batériu LiPo pod úrovňou  3V na článok  a aby ste ju  neprebíjali nad 4,2V na článok . Ďalšou výhodou batérie LiPo je  malé percento samovybíjania.  Nepoužívaný akumulátor stratí iba 3% až 5% svojej energie. Musíte skontrolovať batériu, pretože ak batériu skladujete dlhšiu dobu, môže sa vybiť pod minimálnu hodnotu (3 V na článok), a preto viesť k nezvratným chemickým reakciám, ktoré môžu spôsobiť zhoršenie stavu. vlastnosti akumulátora vrátane jeho trvalého poškodenia a v extrémnych prípadoch samovznietenia. Nepoužívaná batéria LiPo by mala byť nabitá asi na 70%. 

Pri správnom použití batérií LiPo by mala byť ich životnosť asi  500 až 700 cyklov.  Prevádzková teplota akumulátorov LiPo je veľmi dôležitá. Na rozdiel od bežných batériových článkov si LiPo článok poradí  pri nízkych teplotách celkom dobre. Napriek tomu by sa mali nabíjať pri izbovej teplote. Aby ste udržali akumulátory LiPo v dobrej kondícii, mali by ste ich počas nabíjania vyvážiť pomocou servisnej zástrčky, ktorou je väčšina akumulátorov LiPo vybavená (dobrá nabíjačka LiPo má zabudovaný balancer).

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk