Facebook
 1. Úvod
 2. VÝSTROJ A VYBAVENIE
 3. KOMUNIKÁCIA
 4. BAOFENG DVOJPÁSMOVÁ VYSIELAČKA UV-5R TP UHF VHF 8W

BAOFENG DVOJPÁSMOVÁ VYSIELAČKA UV-5R TP UHF VHF 8W

BAOFENG DVOJPÁSMOVÁ VYSIELAČKA UV-5R TP UHF VHF 8W

Vysielačka Baofeng UV-5TPR  pracuje v dvoch pásmach - VHF a UHF.  Dve pásma nie je jediná vec, ktorá toto zariadenie ponúka. Mnoho ďalších prvkov mode... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
57,55 €
47,96 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:BAO-31-019966-200
EAN kód:5902543027399
Výrobca:BAOFENG
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Vysielačka Baofeng UV-5TPR pracuje v dvoch pásmach - VHF a UHF.  Dve pásma nie je jediná vec, ktorá toto zariadenie ponúka. Mnoho ďalších prvkov modelu Baofeng UV-5RTP bolo zdvojnásobených, čo z neho robí skutočne univerzálne zariadenie pre rádiovú komunikáciu cez vzduch, ako aj po zemi a po mori. 

Jednou z najinovatívnejších funkcií dostupných v Baofeng UV-5RTP je duálny pracovný režim systému príjem / príjem a displej, ktorý umožňuje pracovať v určenom pásme na dvoch rôznych frekvenciách (vysielanie / prehrávanie na hlavnej frekvencii + prehrávanie na pomocných) frekvencia) pomocou vyhradeného tlačidla na prepínanie hlavnej frekvencie. 

Baofeng UV-5RTP ponúka širokú škálu funkcií, ktoré zjednodušujú identifikáciu a zoskupovanie (R-DCS, R-CTS, T-DCS, T-CTS, DTMFST ; ANI), použitie (zámok prenosu na obsadenom kanáli, hlasové potvrdenie úlohy) prevedenie, hlasom aktivovaný prenos, manuálne uzamknutie klávesnice, režim šetrenia batérie) a programovanie (programovanie pomocou počítača cez RS alebo USB).

 Baofeng UV-5RTP je v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi vylepšený a najdôležitejšou zmenou je zvýšenie vysielacieho výkonu o 8 W , čo z tohto rádia robí univerzálny a spoľahlivý komunikačný nástroj. Batéria má kapacitu 1 800 mAh. Ďalšou dôležitou zmenou ovplyvňujúcou použitie UV-5RTP je výstuž krytu. 

K dispozícii sú tiež funkcie zvyšujúce zabezpečenie (SOS) a použiteľnosť (rádio FM 76-108 MHz, baterka). V prístroji Baofeng UV-5RTP má väčšina funkcií priradené konkrétne klávesové skratky, čo eliminuje potrebu neustále prechádzať cez viacúrovňové menu. Osvetlený LCD displej okrem alfanumerických znakov zobrazuje aj ikony, ktoré informujú o stave väčšiny zabudovaných funkcií. Baofeng UV-5RTPsa ľahko zmestia do ruky používateľa a ergonomicky umiestnené klávesy umožňujú ovládanie iba jednou rukou. Plášť modelu bol vyrobený z hrubej vrstvy tvrdého polyméru, čo výrazne zvyšuje jeho mechanickú odolnosť. Vysielačka je tiež odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Môže pracovať pri teplotách od -20 * C do + 60 * C. Baofeng UV-5RTP je vysielačka so širokou škálou funkcií a odolnou a spoľahlivou konštrukciou.

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • Rozšírený rozsah kompatibilných frekvencií: 136 - 174 MHz (RX / TX), 400 - 480 MHz (RX / TX) a 76 - 108 MHz (RX)
 • Úprava výkonu vysielača v rozsahu 8 W / 4 W / 1 W.
 • DTMF a ANI funkcie (ANI programovateľné pomocou počítača)
 • Tony CTCSS (50 skupín), DCS (105 skupín) a 1750 Hz
 • Hlasovo aktivovaný prenos - funkcia VOX
 • Medzikanálové prispôsobenie medzery v rozsahu : 2,5 / 5 / 6,25 / 10 / 12,5 / 25
 • Frekvenčný skener
 • Funkcia SOS

Obsah balenia:

 • Rádio
 • Batéria Li-Ion 7,4 V / 1 800 mAh
 • Anténa
 • Spona / spona
 • Nabíjačka a dokovacia základňa na nabíjanie
 • Jedno slúchadlo do uší s tlačidlom PTT

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk