Facebook

AQUACOP OZÓNOVÝ VODNÝ FILTER

AQUACOP OZÓNOVÝ VODNÝ FILTER

Generátor ozónovej vody je najkompaktnejší systém generátora ozónovej vody. Môže byť ľahko pripevnený k vodovodnému kohútiku bez použitia náradi... celý popis
Dostupnosť
Objednáme pre Vás
407,84 €
339,87 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:2-600005
EAN kód:8718546851230
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Generátor ozónovej vody je najkompaktnejší systém generátora ozónovej vody.
Môže byť ľahko pripevnený k vodovodnému kohútiku bez použitia náradia a je bez prevádzkových nákladov.

• Ekonomický
• Ekologický
• Eliminuje patogénne baktérie a vírusy

Dôležité: Nepoužívajte Aqutos v kombinácii s horúcou vodou
Ozon Generator Aqutos Ozon Generator Aqutos
Originálny patent a s úradným patentom CE v USA (pdf)

Integrovaná jednotka vylučuje akékoľvek vonkajšie napájanie alebo batérie. Elektrickú energiu vyrába tlakom prúdiacej vody.

Ozónový plyn sa vyrába z kyslíka vo vzduchu elektrickým výbojom pri vysokom napätí a rozpúšťa sa vo vode za zvýšeného tlaku. Je schopný produkovať až 70 mg ozónu za hodinu v závislosti od tlaku prúdiacej vody. Koncentrácia ozónu vo vode sa pohybuje od 0,3 do 0,7 mg / l pri tlaku vody 0,2 MPa až 0,5 MPa.


Inštalácia

Pripája priamo k výstupu vody z kohútika. Môže byť pripevnený k rôznym typom faucetu pomocou plastových adaptérov. Nie je potrebný žiadny špeciálny nástroj. Dá sa fixovať ručne.

Ozón

Ozón je molekula, ktorá sa skladá z troch atómov kyslíka (3x0 = 03). Vďaka svojej oxidačnej sile je účinným dezinfekčným prostriedkom, ktorý sa vyznačuje svojou rýchlosťou a nízkymi požadovanými koncentráciami. Má schopnosť ničiť nielen baktérie, ale aj vírusy vrátane Noro-vírusu, spór, plesní a mnohých ďalších kontaminantov oxidáciou.

Ozón je netoxický v koncentrácii nepresahujúcej určitú hladinu. V krátkom čase sa vráti späť do svojej pôvodnej formy, konkrétne kyslíka (02). Na rozdiel od dezinfekčných prostriedkov na báze chlóru alebo iných bežných látok preto ozónová voda nezanecháva po sebe žiadne zvyšky. Ozón je široko používaný v potravinárskom priemysle. Je tiež akceptovaný ako prídavná látka v potravinách.

Vo vode sa ozón rýchlo rozkladá a hydrolyzuje z OH-radikálu - ešte silnejšieho oxidačného činidla. Ozónová voda má teda všetky vlastnosti ozónu, ktoré súvisia s oxidáciou.
Dodáva ozónovú vodu, ktorá je účinná, ale nie škodlivá. Môže byť použitý v širokej škále aplikácií.

Hygiena

Čistota je pre nás všetkých dôležitým faktorom pre zdravý život.
Samotné správne umývanie rúk môže zabrániť zbytočným chorobám. Umývanie rúk mydlom je účinné, ale nie také účinné ako umývanie v ozónovej vode.
Umývanie rúk ozónovou vodou zabije baktérie na povrchu rúk.
Tiež je vhoný na umývanie rúk pred jedlom na sterilizáciu bez potreby dezinfekčnej kvapaliny, pohodlné a nákladovo efektívne.

Ozónová voda je tiež dobrá na starostlivosť o pokožku. Môže nahradiť pleťové vody alebo zvlhčovače. Môžete ju použiť na zbavenie pupienkov na tvári. Ozónová voda sa dokonca používa na lekárske ošetrenie.

Udržujte potraviny čerstvé

Lepší výsledok pri umývaní rýb, mäsa a listovej zeleniny s dlhšou dobou čerstvosti.
A čistá zelenina a ovocie eliminujú zvyšky pesticídov a toxických chemických látok.
Pre spoločnosti, ktoré chcú svojim produktom dodať väčšiu udržateľnosť, je to (podľa VWA) neprípustné. Spoločnosti môžu dezinfikovať svoju vodu ozónom. 

Ozónovú vodu je možné použiť na nahradenie chemikálií, ako sú čistiace prostriedky, ktoré ovplyvňujú naše životné prostredie a v dôsledku toho zlepšujú životné prostredie pred znečistením. Ozónová voda môže mať lepší účinok pri polievaní kvetov, drážkovaní rýb, čistení domácich miláčikov a dezinfekcii. Extrémne odstráňte toxické látky vrátane prachu, pachov, plesní atď. 


Pitná voda

Ozón ničí nielen baktérie, ale aj zvyšky chlóru, ktoré spôsobujú nepríjemné pachy, a voda z vodovodu je preto nepitná. Ozonizovaná voda použitá v káve alebo čaji bude mať dobrú chuť. Ak je to preferované, ozonizovanú vodu je možné pred pitím nechať pol hodiny, aby sa vytratil charakteristický zápach ozónu.

Technické parametre:

Rozmery: Š 106 x D 130 x V 70 mm
Ozonizačná kapacita: 70 mg za hodinu
Koncentrácia ozónu: 0,3-0,7 ppm * 1
Minimálny tlak prietoku vody: 0,20 MPa
Čistá hmotnosť: 305 g
Výkon generátora: max. 2 W

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk