Facebook
 1. Úvod
 2. FITNESS A DOPLNKY
 3. CREASTERON UPGRADE 1200G

CREASTERON UPGRADE 1200G

 • Novinka

CREASTERON UPGRADE 1200G

Elitný suplement, ktorý môže úspešne nahradiť kreatínové, bielkovinové a bielkovinovo- sacharidové prípravky, aminokyseliny, antikataboliká a stimulát... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Príchuť
33,10 €
27,58 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:HN-1265-04
Váha:1200g
Výrobca:HiTec Nutrition
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Elitný suplement, ktorý môže úspešne nahradiť kreatínové, bielkovinové a bielkovinovo- sacharidové prípravky, aminokyseliny, antikataboliká a stimulátory hladiny anabolických hormónov.

ČO SÚ ALL-IN-ONE?

ALL IN ONE potréningová zmes alebo "všetko v jednom". Vďaka kvalitnej potréningovej zmesi môžete lepšie a rýchlejšie regenerovať a rásť ihneď po tréningu. Dostanete teda z tréningu viac úžitku a môžete rýchlejšie cvičiť znova. Obľúbený český spôsob zmiešať si to sám sa naozaj neodporúča. Výroba správnej ALL IN ONE zmesi je natoľko kritická, že i profesionálne zmesi sú náročnejšie na "udržanie", doma vyrobené zmesi môžu skončiť úplnou katastrofou, predávkovaním alebo prinajmenšom nevyužitím plného potenciálu jednotlivých látok.

ČO JE CREASTERON?

CREASTERON môže úspešne nahradiť kreatínové, bielkovinové a bielkovinovo- sacharidové prípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormónov! CREASTERON prvýkrát kombinuje známe kreatínové suplementy pre rast svalstva spolu s peptidmi, aminokyselinami a ďalšími suplementmi, pričom súčasne forsíruje aj odbúravanie tukov. Výsledkom tohto pôsobenia je dramatická výstavba beztukovej svalovej hmoty (3-5 kg), vzostup sily a rýchlosti o cca 30%, čo bolo predtým možné dosiahnuť len skladaním veľkého množstva kreatínových prípravkov, aminokyselín, proteínových doplnkov, prohormóny (voľne nedostupných) a spaľovačov tukov.

ÚČINKY CREASTERONU

 • všetky výstavbové substráty v jednom produkte nárast sily o 30 - 35%
 • dramatický nárast svalového objemu
 • úbytok 1-2 kg telesného tuku
 • absolútne odtučnený svalový rast
 • zvýšenie hladiny mužského hormónu, hlavne voľného (aktívneho) mužského
  hormónu
 • zvýšenie hladiny rastového hormónu (STH)
 • anabolická modulácia inzulínom
 • nižšia inzulínová rezistencia
 • faktor "antiaromatáza" pre definovanie
 • zníženie hladiny kortizolu (pôsobí antikatabolicky)
 • optimalizáciu ukladania glykogénu (viac energie)
 • zvýšenie sexuálnej výkonnosti
 • posilnenie imunity
 • zlepšenie regenerácie
 • má optimálny pomer cena / účinok

Nutrične - fyziologický základ pre dramatický rast sily, svalstva pri súčasnom odbúravaní tukov.

 • CREASTERON obsahuje všetko, čo potrebuje ľudský organizmus pre anabolický metabolizmus, resp. svalovú výstavbu
 • všetky substráty v CREASTERON pôsobia synergicky, navzájom sa potencujú pôsobením inzulínu a mužského hormónu
 • Inzulinogénne aromatické extrakty sa starajú o to, že sacharidy sa neukladajú ako telesný tuk, ale sú vťahované do energetického ATP cyklu a využívané ako energetický substrát pre svalovú výstavbu.

PRE KOHO JE URČENÝ CREASTERON?

Každému silovému športovcovi, ktorý chce dosiahnuť maximálnu silu, rýchlosť a svalovú hmotu so zlomkom telesného tuku. Znížený podiel sacharidov zvyšuje kapacitu CREASTERONU pri spaľovaní tukov, takže CREASTERON je vhodný aj pre športovcov s tendenciou k ukladaniu tukov pri súčasnej maximálnej svalovej výstavbe.

VIAC AKO 60 SUBSTRÁTOV ŽIVÍN

V produkte CREASTERON nájdete široké spektrum látok:

 • vitamíny
 • minerálne látky / stopové prvky
 • inzulinogénne substráty
 • modulátory tvorby mužského hormónu
 • látky znižujúce kortizol-aromatázu
 • modulátory rastového hormónu
 • ATP prekurzory
 • substráty s objemovým účinkom
 • modulátory asimilácie / zabudovania
 • anabolické ergogeniká (látky zvyšujúce výkon)
 • modulátory metabolizmu tukov
 • anabolické aminokyseliny
 • modulátory regenerácie
 • adaptogény

PRÍRODNÁ ALTERNATÍVA KU STEROIDOM

Ako však ukazujú skúsenosti, trénujú prakticky všetci špičkoví športovci rovnako dobre, vyživujú sa však skoro vždy rovnako zle (snáď len s výnimkou bodybuilder, ktorí skutočne dávajú pozor na správnu výživu a siahajú (ako pravidelne ukazujú dopingové škandály) po anaboliká, k steroidom pre maximálne zvyšovanie svojej výkonnosti. Mnohé farmaceutické anaboliká sú však nielen ilegálne, nepovolené, ale vedú k poškodeniu zdravia, ak sú užívané mladými športovcami, športovkyňami alebo nekontrolovane.

Naproti tomu s CREASTERONOM je možný taký legálny masívny rast svalstva a sily, že u športovcov, ktorí namiesto doporučenej 6-8 týždennej doby užívania CREASTERONU užívajú ešte 20 g kreatínu navyše, dochádza k takému masívnemu rastu svalstva, že kĺby a šľachy nemajú čas sa prispôsobovať svalovému rastu (nepreceňujte sa, ale rozdeľte si rast sily a svalstva na 6-8 týždňov aby sa Vaše kĺby stihli prispôsobiť vyššiemu zaťaženiu).

BEZ "ATP" TO JEDNODUCHO NEPÔJDE

ATP alebo "adenosintrifosfát" je organická zlúčenina, ktorá je univerzálnym zdrojom energie pre všetky metabolické deje v organizme. Tvorí sa pri uvoľňovaní chemickej energie z jednotlivých zložiek potravy, najmä sacharidov a tukov, niekedy aj z bielkovín. Táto energia je dočasne uskladnená v chemickej väzbe ATP a prípade potreby je okamžite k dispozícii.

Využíva sa: 

 • na syntézu telových zložiek (bielkovín, tukov, glykogénu)
 • na mechanickú prácu (kontrakcie svalov)
 • na vedenie nervových vzruchov
 • na transport jednotlivých látok cez membrány

Pri fyzicky namáhavej činnosti sa tvorba ATP zvyšuje a pri nedostatočnom príjme potravy sa tvorí z telesných zložiek (glykogénu, tukov a bielkovín).

Tvorba ATP z telesných bielkovín má za následok rozpad svalovej hmoty, preto je u športovcov veľmi dôležitá kvalitná strava obohatená o výživové doplnky.

Prípravok CREASTERON obsahuje zložky, nevyhnutné pre rýchlu resyntézu ATP (energia): kreatín monohydrát, ribóza, inozín a transportéry kreatínu ako sú: taurín, 4- Hydroxyisoleucin (extrakt zo senovky, grécke seno) a D-pinitol (extrakt zo sójových bôbov).

ELIXÍR 21. STOROČIA

CREASTERON dodáva organizmu bielkoviny a sacharidy v optimálnych pomeroch.
CREASTERON je zdrojom antikatabolik: vetvené aminokyseliny BCAA, glutamín, taurín a látky zväčšujúce zavodnenie svalových buniek, ako sú: glutamín, taurín, kreatín. Vysokomolekulárny glukózový polymér umožňuje doplnenie nedostatkov svalového glykogénu po tréningu. V prípravku použité rastlinné extrakty dopĺňajú pôsobenie bielkovín, aminokyselín a kreatínu, čím urýchľujú nárast beztukovej svalovej hmoty.

Vysokokomplexné zloženie CREASTERONU Vám dodáva v jednej porcii 4g kreatínu, 32g aminokyselinové matrix, voľné BCAA, voľné esenciálne aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínové frakcie zo srvátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémne rýchlo vstrebateľných vysokomolekulárnych glukózových polymérov ak tomu hypoglykemickú ko-substrátový matrix obsahujúci prekurzory pre syntézu ATP.

CREASTERON kryje nielen potrebu výstavbových a regeneračných procesov silového resp. rýchlostného športovca po tréningu / zápase, ale prostredníctvom inzulínom navodenej endogénnej syntézy tzv. "GLUT - 4-transportných proteínov" a ATP prekurzorov navodzuje prirodzený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vedie k tomu, že výstavbové substráty sú vtlačené do svalových buniek, kde sa rýchlo a masívne transformujú na telesné a svalové bielkoviny.

BETA-EKDYSTERÓN = KĽÚČ K ÚSPECHU

Takmer každý pozná rozprávku o Pepkovi námorníkovi, ktorý po zjedení špenátu nadobudol silu a svalový objem, ale už málo kto vie, že celý tento príbeh bol v skutočnosti postavený na látke Ekdysterón, ktorý je najviac obsiahnutý práve v špenáte! A práve túto vzácnu látku sme napumpovali do CREASTERONU. Ekdysterón je rastlinného pôvodu (extrakt zo špenátu), podporuje stavbu svalového tkaniva (anabolizuje), zosilňuje proteosyntézu v pečeni, retenciu dusíka v organizme, zlepšuje metabolizmus glukózy, má silné adaptogénne a antihypnotické účinky, chráni pečeň a srdce, zlepšuje zásobovanie mozgu kyslíkom. Zlepšuje reakciu organizmu pri podaní BCAA nalačno i po jedle.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD CREASTERONU?

Ak ste predtým ešte neužívali kreatín, alebo ste mali dlhšiu prestávku v užívaní, sú vaše kreatínové zásoby prázdne, môžete vybudovať počas 6-8 týždňov až 3-5 kg čistej svalovej hmoty, stratiť cca 1-2 kg telesného tuku a získať cca 30 - 40% svalovej sily!!

Predtým často používaná nasycovacia fáza s užívaním vysokých dávok kreatínu v prvom týždni nie je počas užívania CREASTERONU vhodná, pretože nárast sily a výkonnosti by mal byť rozdelený na viac týždňov, aby vaše kĺby, šľachy a väzy mali čas sa prispôsobiť zvýšenému zaťaženiu. Ak ste už kreatín užívali a vaše kreatínové zásoby sú naplnené, nemôžete pri druhej, tretej a ďalších dózach očakávať vyššie nárasty, ale môžete počítať s konštantným rastom solídnej svalovej hmoty 3-5 kg za rok!

CREASTERON je All-in-one zloženie ktoré obsahuje všetky bazálne substráty potrebné pre maximálny rast sily a svalstva. Principiálne nepotrebujete viac žiadne iné doplnky, pretože s produktom CREASTERON dosiahnete 80% Vašej geneticky danej výkonnosti. Pri dobrej a vyváženej suplementácii sú iné doplnky nutné alebo zmysluplné len vtedy, ak ste súťažný športovec s najvyššími ambíciami, alebo máte individuálne problémy (nízka hladina mužského hormónu, rýchla oxidácia aminokyselín, rýchly alebo pomalý metabolizmus). V týchto prípadoch je vhodné pridať ďalšie suplementy - Anabol Amino, Testoplast, bielkovinové koncentráty a pod.

VIAC O LÁTKACH

Hydrolyzovaný kolagén
Je látka stimulujúce regeneračné procesy, obsahuje rovnaké aminokyseliny ako klasický kolagén, ale je upravený tak, aby sa lepšie vstrebal. Stimuluje regeneračné a rekonštrukčné procesy a udržuje zdravý kolagénový matrix v kĺboch.

Senovka grécka (Fenugreek)
Fenugreek môže podporiť imunitný systém, zlepšiť trávenie, upraviť hladinu glukózy v krvi. Senovka je známa ako silný antioxidant.

Ribóza
Stavebná surovina podporujúca kvalitu výkonu. Zvyšuje až šesťnásobne hladiny ATP v organizme. Pôsobí preventívne proti svalovým kŕčom, ktoré vznikajú v dôsledku únavy po náročnom fyzickom výkone.

Extrakt z koreňa Maka
Maca (Peruánský ženšen) prezývaný Čierny diabol - posilňuje energetický systém, pomáha proti stresu a únave, obmedzuje depresívne nálady, pozitívne ovplyvňuje sexuálny život. Má vysoký obsah železa, vápnika, horčíka, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojom energie.

D-Pinitol
Pinitol (niekedy označovaná ako D-pinitol) je typom cukru, ktorý sa vyskytuje v mnohých typoch strukovín.

 • nepridáva žiadne kalórie
 • má hypoglykemické účinky, teda schopnosť znižovať hladinu cukru v krvi (10% - 20%), ktorá je rozhodujúca pre jedincov s diabetom. To je považované mnoho lekárov ako jeden z najlepších mimikrov inzulínu.
 • výrazne zvyšuje schopnosť svalových buniek absorbovať glukózu
 • prospešný pre skrátenie doby zotavenia
 • pozitívny vplyv na schopnosť svalov pre ukladanie sacharidov, čo umožňuje nárast svalovej hmoty a spaľovanie tukov
 • užíva sa pri liečbe rakoviny, HIV / AIDS a tuberkulóze

Piperín
Jedná sa o šupku z čierneho korenia. Molekuly piperínu majú silné odtučňovacie vlastnosti a pomáhajú definitívne odstrániť problémy s nadváhou. Princípy, podľa ktorých piperín pôsobí, umožňujú udržať si štíhlu postavu bez toho, že by sme museli radikálne meniť jedálniček. Piperín odstraňuje základný problém obéznych osôb - nekontrolované prejedanie.

 

VÝROBA A CERTIFIKÁCIA

Všetky látky v CREASTERON sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny najvyššej akosti sú dovážané z celého sveta a výrobca vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Odporúčané dávkovanie:

 • 80 g prípravku (4 plné odmerky) rozpustite v 400 ml vody.
 • Vypite výživu spolu s priloženými kapsulami.
 • Používajte 2 kapsule ku každej porcii nápoja.
 • Tréningové dni: používajte 1 denne ihneď po tréningu.
 • Netréningové dni: používajte 1 denne ráno po prebudení.

Nutričné hodnoty

 a 100 g
Energetická hodnota1306 kJ
 308 kcal
tuky1,1 g
     Z toho nasýtené mastné kyseliny0,3 g
sacharidy36 g
     Z toho cukry10,2 g
Bielkoviny38 g
Soľ1,1 g
Vitamín a minerály 
Vitamín A2727 mcg
Vitamín D17 mcg
Vitamín E41 mg
Vitamín K256 mcg
Vitamín C568 mg
Vitamín B13,8 mg
Vitamín B24,8 mg
Vitamín B355 mg
Vitamín B64,8 mg
Vitamín B9682 mcg
Vitamín B128,5 mcg
Vitamín H170 mcg
Vitamín B520 mg
draslík341 mg
vápnik227 mg
Fosfor91 mg
horčík114 mg
Žehliť5,7 mg
zinok17 mg
meď1,1 mg
Mangan2,3 mg
Selene114 mcg
chróm170 mcg
Molybdén91 mcg
Jód57 mcg
špeciálne zložky 
vysokomolekulárny glukózový polymér19318 mg
D-Glukóza monohydrát17045 mg
Frakcia B-laktoglobulínu11364 mg
Kreatínový slad4545 mg
Hydrolyzovaný kolagen1705 mg
L-Karnitíntartrát1670 mg
     z toho L-Karnitín1136 mg
Inosin1136 mg
Ribóza1136 mg
Garcinia kambodžská1136 mg
Senovka grécka909 mg
     z toho steroidní saponiny455 mg
Extrakt z krídlatka japonskej568 mg
Glukozamín sulfát568 mg
Mačička398 mg
D-Pinitol227 mg
Cholín bitartrát136 mg
Extrakt zo špenátu57 mg
Inozitol57 mg
Zmes tráviacich enzýmov34 mg
Extrakt z čierneho korenia5,9 mg
     Z toho piperínu5,7 mg

zloženie:

Hydrolyzát kukuričného škrobu, zmes aminokyselín (L-leucín, L-valín, L-histidín hydrochlorid, L-izoleucín, L-fenylalanín, L-metionín, L-treonín, L-lyzín hydrochlorid), mliečne bielkoviny, Beta-laktoglobulín - izolát srvátkové bielkoviny, dextróza monohydrát, kreatín malát, regulátor kyslosti: kyselina jablčná a kyselina citrónová, glycín, aróma, L-glutamín, taurín, citran sodný, hydrolyzovaný kolagén (hovädzie), L-karnitín-L- Tatra, D-ribóza, inozín , Garcinie kambodžská (prášok zo šupiek ovocia), citrát draselný, senovka grécka (zo semena), horečnatá soľ kyseliny citrónovej, vápenatá soľ kyseliny citrónovej, L-arginín hydrochlorid, zmes vitamínov: [(kyselina L-askorbová, niacín (amid kyseliny nikotínové), DL-alfa-tokoferol acetát, D-pantothenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, retinyl-acetát, kyselina listová,D-biotín, phytomenadione, cholekalciferol, kyanokobalamín], extrakt Polygonum cuspidatum (pohánkovec japonský - kôra), komplex glukosamín-fosfátov (zo škrupín kôrovcov) a chloridu draselného, ​​stredne nasýtené triglyceridy (MCT) z kokosového oleja a oleja z palmových jadier, extrakt z Maky (koreň), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, bovinný želatína (kapsule), D-pinitol, sladidlá: sukralóza, cholín bitartrát, inositol, extrakt zo špenátových listov, emulgátor: lecitín, citrát zinočnatý, zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)], protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran mangánatý, extrakt zo semena korenia, síran meďnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.extrakt Polygonum cuspidatum (pohánkovec japonský - kôra), komplex glukosamín-fosfátov (zo škrupín kôrovcov) a chloridu draselného, ​​stredne nasýtené triglyceridy (MCT) z kokosového oleja a oleja z palmových jadier, extrakt z Maky (koreň), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, bovinné želatína (kapsule), D-pinitol, sladidlá: sukralóza, cholín bitartrát, inositol, extrakt zo špenátových listov, emulgátor: lecitín, citrát zinočnatý, zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)] , protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran mangánatý, extrakt zo semena korenia, síran meďnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.extrakt Polygonum cuspidatum (pohánkovec japonský - kôra), komplex glukosamín-fosfátov (zo škrupín kôrovcov) a chloridu draselného, ​​stredne nasýtené triglyceridy (MCT) z kokosového oleja a oleja z palmových jadier, extrakt z Maky (koreň), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, bovinné želatína (kapsule), D-pinitol, sladidlá: sukralóza, cholín bitartrát, inositol, extrakt zo špenátových listov, emulgátor: lecitín, citrát zinočnatý, zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)] , protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran mangánatý, extrakt zo semena korenia, síran meďnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.stredne nasýtené triglyceridy (MCT) z kokosového oleja a oleja z palmových jadier, extrakt z Maky (koreň), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, bovinný želatína (kapsule), D-pinitol, sladidlá: sukralóza, cholín bitartrát, inositol, extrakt zo špenátových listov , emulgátor: lecitín, citrát zinočnatý, zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)], protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran manganatý , extrakt zo semena korenia, síran meďnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.stredne nasýtené triglyceridy (MCT) z kokosového oleja a oleja z palmových jadier, extrakt z Maky (koreň), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, bovinný želatína (kapsule), D-pinitol, sladidlá: sukralóza, cholín bitartrát, inositol, extrakt zo špenátových listov , emulgátor: lecitín, citrát zinočnatý, zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)], protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran manganatý , extrakt zo semena korenia, síran meďnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)], protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran mangánatý, extrakt zo semena korenia, síran meďnatý , chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.zmes enzýmov [laktáza (Aspergillus oryzae), papaín (papája), bromelain (ananás)], protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, difosfát železa, farbivo: beta-karotén, oxid titaničitý, síran mangánatý, extrakt zo semena korenia, síran meďnatý , chlorid chromitý, selénan sodný, jodid sodný.

Alergény: obsahuje mlieko

Upozornenie: Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, starostlivo uzavreté. Po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Ne, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE
Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Ne, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2020 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.