Facebook
Výrobca
Farba

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
PRODUKTOVÝ HIT TÝŽDŇA
Zobraziť všetky

BALISTICKÉ VESTY

Balistické ochranné vesty sú tiež známe ako nepriestrelné vesty

V našom online obchode dostanete balistickú ochrannú vestu v rôznych prevedeniach a vo vysokej kvalite . Naše balistické ochranné vesty, ktoré sú vhodné na profesionálne použitie políciou, vojenskými / ozbrojenými silami, bezpečnostnými silami alebo vo vonkajšom prostredí, sa výrazne líšia od jednoduchých návrhov ochrany pre oblasť voľného času. Z hľadiska kvality materiálov a spracovania sú naše vesty spoľahlivými spoločníkmi v mnohých nebezpečných situáciách.

Oblasti použitia balistickej ochrannej vesty

Balistická ochranná vesta z nášho sortimentu sa vyznačuje mnohými možnými spôsobmi použitia. Poskytuje napríklad bezpečnú ochranu tela pri policajných operáciách v nebezpečných situáciách, pri hraničných službách, počas vojenských cvičení a misií, pri ktorých hrozí nebezpečenstvo požiaru, alebo vo vonkajšom prostredí pri použití strelných zbraní. Podľa konkrétnej špecifikácie a triedy ochrany je samostatná balistická ochranná vesta vhodná pre rôzne situácie. Pre špecifické potreby sú k dispozícii príslušné modely.

 

 

Zobrazujem 1-2 z 2
  BALISTICKÁ VESTA CV-055 NIJ3A
  0 hodnotenie
  472,24 €
  393,53 € bez DPH
  472,24 €
  393,53 € bez DPH
  Nie je skladom
   OSOBNÁ OCHRANNÁ VESTA ČIERNA
   0 hodnotenie
   41,60 €
   34,67 € bez DPH
   41,60 €
   34,67 € bez DPH
   Dočasne vypredané
   Produktov na stránku 72144216

   Bezpečnosť prostredníctvom profesionálneho výberu materiálu

   V YLANG TACTICOM prikladáme veľký význam vysokej spoľahlivosti našich balistických ochranných prvkov. Preto v našom sortimente máme iba ochranné vesty, ktoré spĺňajú alebo prekračujú vysoké požiadavky profesionálov.

   V závislosti od požadovanej triedy ochrany sa materiály používajú na mäkkú alebo tvrdú balistiku. Často sú to bežné kombinácie vhodných materiálov, ktoré zvyšujú triedu ochrany. Po konštrukčnej stránke sa balistické ochranné vesty vyznačujú ergonómiou, vysokou úrovňou komfortu a možnosťou doplnkového vybavenia. Výber balistickej ochrannej vesty z nášho sortimentu dopĺňajú rôzne tvary a farby.

   Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
   Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

   PARTNERI 

    

          

                    

   NAKUPOVANIE

   Kontakty
   Logo
   TACTICAL & SURVIVAL SHOP
   Miroslav Dubas  Zákaznícky servis
   Miroslav Dubas Zákaznícky servis
   (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
   Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
   Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk