Facebook

AUG SW-20T

  • Novinka

AUG SW-20T

Replika karabíny SW-020T Strelné zbrane v systéme bullpup (niekedy označované ako bez zásob ) majú dlhú tradíciu a rovnaké množstvo nadšencov i skepti... celý popis
Dostupnosť
Skladom
130,16 €
108,47 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:SWL-01-021819A
EAN kód:5902543049582
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Replika karabíny SW-020T

Strelné zbrane v systéme bullpup (niekedy označované ako bez zásob ) majú dlhú tradíciu a rovnaké množstvo nadšencov i skeptikov. Jednu z výhod tejto konštrukcie možno len tak ignorovať - ​​je to možnosť implementácie skutočne dlhej a efektívnej hlavne pri zachovaní relatívne kompaktnej veľkosti strelnej zbrane. Je dôležité si uvedomiť aj estetickú hodnotu - strelné zbrane bullpup sú jednoducho jedinečné a nemožno ich mýliť s ničím iným.

Podobne ako v prípade živej strelnej zbrane bol prijímač repliky vyrobený z odolného polyméru. Kovové časti zahŕňajú: celú prednú stranu repliky, ako aj rôzne prvky, ako napríklad okennú dosku na vysunutie škrupiny alebo bleskový kryt.

Zadná aj predná časť repliky sú vybavené obratlíkmi s taktickým popruhom. Prístup k nastavovaciemu gombíku Hop -Up sa získava tradičným spôsobom - po zatiahnutí za rukoväť nabíjania a odkrytí okna na vysunutie škrupiny. Rukoväť je možné zaistiť v zadnej polohe. Pre túto konštrukciu je charakteristické, že škrupinové vyhadzovacie okná sú umiestnené na oboch stranách prijímača, čo uľahčuje používanie aj ľavákovi. Blikač blesku sedí na ľavotočivom vlákne 14 mm .

Batéria repliky je uložená vo vnútri pažby (ak je možné také slovo použiť v prípade bezzásobníkového dizajnu). Aby ste sa dostali k batérii, musíte odstrániť gumovú podložku. Na túto operáciu nie sú potrebné žiadne nástroje, pretože je pripevnený stlačením na svoje miesto. Demontáž celej repliky na dve časti tiež trvá iba niekoľko sekúnd. Je potrebné sprístupniť Hop-Up komoru a vnútornú hlaveň. Aby ste to urobili, je potrebné stlačiť kovový kolík - zámok - a potom dosku voliča režimu paľby a oddeliť sa od konštrukcie na 2 časti - prijímač a prednú časť so sudom.

Replika má dve koľajnice RIS: jednu hornú koľajnicu vybavenú železnými mieridlami a krátku koľajnicu, ktorá je súčasťou sady s predným držadlom.

Replika je vybavená dvojstupňovým spúšťačom , ktorého prvý stupeň spôsobuje, že replika vystrelí v polovičnom režime a úplnom zatiahnutí - plne automatickom. Poistka je umiestnená na rukoväti pištole a dá sa ovládať z oboch strán.

Replika má systém rýchlej výmeny pružiny, ktorý umožňuje s minimálnym časom vymeniť hlavnú pružinu. Nie je potrebné vyberať prevodovku a rozoberať celú konštrukciu. Všetko, čo je potrebné, je odstrániť podložku, odskrutkovať plastový kryt a cez otvor na zadnej strane prevodovky vytiahnuť posúvač s pružinou. Systém umožňuje rýchlo a rýchlo prispôsobiť silu repliky podmienkam očakávaným na ihrisku bez toho, aby bolo potrebné mať prístup do dielne alebo k súboru špeciálnych nástrojov. To umožňuje ľahko zaručiť ideálny kompromis medzi účinnosťou požiaru a bezpečnosťou pre samotného používateľa, ako aj pre ostatných účastníkov.

Replika je dodávaná s polymérovým zásobníkom Hi-Cap s kapacitou až 330 BB.

Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.<

Sada obsahuje:

replika
- zásobník
- predná rukoväť
- manuálna

Potrebujete poradiť ?

Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
+421 940 704 160 (Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Nepremeškajte novinky zo sveta Ylang.sk
Prihláste sa pre odber exkluzívneho obsahu pokiaľ sa Vám nebude páčiť môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

PARTNERI 

 

       

                 

NAKUPOVANIE

Kontakty
Logo
TACTICAL & SURVIVAL SHOP
Miroslav Dubas    Zákaznícky servis
Miroslav Dubas Zákaznícky servis
(Po-Pi, 09:00-21:00 hod.)
Copyright © 2019 - 2021 OZONIC ENVIROMENTAL SOLUTIONS, s. r. o. - YLANG TACTICOM C.S.S.C. všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obrazových alebo textových zdrojov z tohto webu je dovolené len so súhlasom majiteľa internetovej stránky.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk